Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikortól kaphat kereket egy...

Mikortól kaphat kereket egy törpehöri?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 9 hetes dzsungim. Kissé tanácstalan vagyok. Unokatesóm szerint minél hamarabb, hogy tudjon eleget mozogni. De azt olvastam, eltörheti a lábát. Mikortól lenne ereje rendesen hajtani? A neten írnak sokfélét, pl 7 hetes kort, de 3 hónapot is. Mi az igazság?

2016. szept. 25. 13:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, 4 hetesre gondoltam. Valamiért elgépeltem. Szóval, ez volt a legfiatalabb kor, amit kereket illetőleg olvastam. Mi is 4 hetesen hoztuk el amúgy. A legidősebb meg a 3 hónapos kor volt, amit olvastam.
2016. szept. 25. 14:16
 2/8 anonim ***** válasza:
3 hónapos kora után. De akkor is ZÁRT FUTÓFELÜLETŰ kell. A rácsosban persze, hogy eltöri a lábát....
2016. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2016. szept. 25. 16:36
 4/8 anonim ***** válasza:
A tenyésztők 3 hónapot javasolnak, annál hamarabb nem jó nekik, mert még fejlődik a gerincük. A running discet vagy a savic rolly állványos futókereket javaslom. :)
2016. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
És 17-20 cm átmérőjű kell neki, az ennél kisebb nem jó. :)
2016. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképp zárt futófelületűt (mint pl ez [link] )

Gondolom minél nagyobbat mert akkor kevésbé hajlik a gerince de arra figyelj hogy pl egy nagy fa kereket már lehet nem tud meghajtani a súlyával.

2016. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 2 hónapos kora után adtam neki. Semmi baja sem lett
2016. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem 2 hetes korába már futott kerékben csak attól függ, hogy milyenben.

Az a muűanyagrudosban ténneg eltörhet a lába, de van az, hogy egy gömb (nibcs rajta lyuk) amin vannak ilyen kis "fokok" ami műanyag így biztos nem törik el a lába.

Csak éjszakára ki kell venni mert nagyon hangos.

2016. nov. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!