Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Állatorvost keresek, degu...

Állatorvost keresek, degu fogának levágásához, Székesfehérváron! Infó lent?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van két degum, és sajnos túlnőtt a foguk. Kiskoruk óta kocogtatják, viszont egyikük mostanság állandóan a fogát vakarja, evés-rágás közben is, és jóval kevesebbet fut-mozog. Úgy döntöttem elviszem orvoshoz, viszont tanácstalan vagyok állatorvosok terén. Van esetleg tapasztalatok a fehérvári orvosok körében? Kit ajánlanátok ezen feladatra? Mellesleg, tudja valaki, hogy hogyan zajlik egy ilyen "műtét?". (Picit félek, hogy depressziós lesz tőle, így is félénkebb..) Válaszokat előre is köszönöm!

2016. okt. 8. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

nézd, állatorvost nem tudok neked Szfhváron, de Tatabányán Győrffy Andrást tudom ajánlani, nagyon profi, és sztem megér ennyi utazást, mert nehéz kisállathoz is értő állatorvost találni.

A degu pedig nagyon érzékeny kis jószág és ne viccelj, nem szabad ilyet csinálni, ebbe bele is halhat pár nap alatt. Ha mást nem találsz, szervezd meg MÁRA, ma rendel is a doki, és bizony ez altatásos műtét lesz sztem, máshogyan nem igen tudja lereszelni, viszont le kell mindenképpen, így nem fog enni továbbra se, és naná h "depis", ismerős a dolog, degunál nagyon könnyen észrevenni, ha vmi nem stimmel, mert tiszta lelki lények.

Hidd el, nekem sok degum volt már, de ilyet h akár 2 napig ne egyen/igyon, na ilyet nem szabad semmilyen körülmények között, mert egyrészről amennyire vagány kis jószágok, másrészről annyira érzékenyek is!!

Keresd meg, tehát Győrffy András, Tatabánya, és ma du- este rendel.

2016. okt. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én csak bidapestit tudok.
2016. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, a tengerimalacvédők oldalán Dr. Rosner Gyulát ( [link] és Dr Lorászkó Gábort ( [link] ajánlják, gondolom egzotikus állatorvosi végzettségük van, így valószínűleg jók lesznek deguknak is. Szerintem hívd fel őket és kérdezd meg, tudnak-e vállalni.
2016. okt. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!