Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire szelíd a hörcsögöd?

Mennyire szelíd a hörcsögöd?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy mit szoktál vele csinálni,mit enged?

Én 3 napja vettem egy dzsungáriai törpehörit,de nagyon fél tőlem.És ha tudsz linkelj képet a höridről. Előre is köszönöm.


2010. ápr. 25. 13:12
 1/9 anonim válasza:
nekem volt egy nagyon szelid hörim, imádtam. Egyik este kiszökött és másnpa reggel odajött, h tegyem vissza. Azt tanácsolnám, h szórj a kezedbe hörikaját, és várd amig odamegy. sokat lásson téged, és soha ne erőszakoskodj vele. Ha nem akar enni, vagy nem akarja, h simogasd, akkor hagyjd!
2010. ápr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon. Ha kinyitom a ketrecajtót és tartom a tanyerem, akkor magától belemászik. Ha fogok valami gyümölcsöt és nyújtom neki, akkor kiveszi a kezemből és megeszi előttem, nem szalad el.

[link]

2010. ápr. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Utolsó válaszoló nagyon aranyos hörid van=)
2010. ápr. 25. 14:32
 4/9 anonim válasza:
Nekem van egy 1 éves dzsungim. Mikor megvettem, nagyon félős volt, harapott, csipogott meg minden. Sokat foglalkoztam vele, minden nap rendeszeresen 1-2 órát, és mára annyira szelíd lett, hogy képes elaludni a hasamon, a kezemből eszik, ha benyúlok a ketrecbe rögtön jön oda hozzám. Szóval ne aggódj, ha sokat foglalkozol vele biztosan begszelídül! :)
2010. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szelid volt :(

4 évig élt (!!)

Sajnos a napokban hunyt el.

De már az utolsó 4 évben volt,hogy véletlen nyitva hagytam a ketrec egyik ajtóját és leültem az ágyra gépezni és csak azt láttam,hogy mászik fel az ágyamon és lefekszik a hasamra és alszik.

Mondjuk ő születése óta nagyon szelid volt.

Egyébként aranyhöri.Imádtam.(L)

Ne aggódj,foglalkozz vele sokat és olyan szelid lesz,hogy

te magad is meglepödsz.:D

2010. ápr. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Nekem volt egy hörim, az nagyon szelíd volt. Imádtam!!!

De láttam már olyat is ami mindenkit megharapott.

L/14

2010. ápr. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
az a baj a hörikkel,hogy mivel alapból picik nem tudod pontosan megmondani mennyire gyereket adtak el neked és könnyen lehet hogy egy olyan majdnem felnőtt v felnőttet kapsz aki nem érintkezett nagyon emberrel..nekem patkányaim vannak az egyik nagyon picinek került hozzám a másik majdnem felnőttként...én mindig kivettem őket az ágyra be a takaró alá..akkor érezte hogy ott vagyok, a szagom mégsem nyomorgattam a kezemben...és valóban az is nagyon fontos,hogy sokat lásson hallja a hangod..én ma már mindenhova úgy közlekedek,hogy ott ül a nyakamban,de nagy munka volt benne:)
2010. ápr. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,már az én hörim is kezd barátkozni,engedi megfogni magát.Nagyon aranyos kisállat!
2010. ápr. 26. 15:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon szelíd volt mindent megengedett, puszilgatott nagyon jó höri volt csak sajnos meghalt. :(
2010. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!