Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egeret szeretnék tartani...

Egeret szeretnék tartani ezzel kapcsolatba lenne pár kérdésem?

Figyelt kérdés
ha apával készítünk egy jó nagy ketrecet fából azt nem rágják szét? kinek milyen ketrece van ha lehet képet is kérnék ja és a berendezés is érdekelne és minden más az egértartásról előre is köszönöm a válaszokat

2016. okt. 17. 18:55
 1/6 A kérdező kommentje:
2016. okt. 17. 19:01
 2/6 A kérdező kommentje:
ja és hogy melyik egér a legkezesebb (nem harapós mert van két öcsém is ) és nem szeretném hogy ha hozzáérnek megharapja őket de szerintem nem fajtafüggő de azért megkérdezem
2016. okt. 17. 19:04
 3/6 A kérdező kommentje:
ja és ez a táp jó nekik vagy ennél jobb kell [link]
2016. okt. 17. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:

az egerek nem olyan harapósak. nyilván kell egy kis idő,amíg megszelidülnek, de ha normálisan van velük bánva,szóval nem szorongatja őket a tesód agyon,akkor nem lesz baj.

én nagyon barátságos egereket láttam eddig(meg fogtam).

a hely amit építenétek nagyon jónak tűnik. azt nem tudom,hogy mennyire rágnák ki. nekem hörcsög van hasonló helyen és hiába rág meg mindent, ezeket a fa lapokat nem bántja.

mindegy milyen fajtát vesztek, a lényeg,hogy többen legyenek és csakis azonos neműek.

2016. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2016. okt. 18. 17:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem Japán Táncoló Eegereim vannak nem harapnak megsemmi fontosabb infók:Hagymát citromot és k betűvel kezdődő zöldséget ne adj nekik (PL:káposzta,karfiol)Büdösek lesznek tőle a hagymát meg a citromot azért mert úgysem ennék meg!Ha veszel akkor kettőt vegyél mert egyedül depressziós lehet vehetsz egy hímet és egy nőstény de akkor szaporulat lesz (ezt tapasztalatból tudom)De ha nem szeretnél szaporulatot akkor javaslom 2 nőstényt vigyél haza mert a hímek súlyosan össze verekedhetnek!Ha 2 különböző neműt veszel és lesz a gyerekei között kettő hím arra akkor nagyon figyelj:eltörhet a farkuk,elkezdhet be feketedni(a feketedést hagyd csak fertőtlenítsd le ők lerágják maguknak többnyire)kisebesíthetik egymást Stb...

Állat kereskedésekben kapható rágcsáló tápot esznek a zöldségekkel is megkényeztetheted őket időnként!De a legfontosabb:Nekünk is most ellett meg az egyik egerem ha akarsz tőlem vinni akkor szólj!Nagyjából minden fontos tudnivalót elmondtam ha szeretnél még róluk tudni valamit akkor szólj!

2016. nov. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!