Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már viszonyotok nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már viszonyotok nős pasival? Ha épp szingli vagy és nagyon bejön neked, belemész a titkos kapcsolatba? Egyáltalán titokban lehet ezt tartani, vagy előbb-utóbb valaki nagyon rosszul jár?

Figyelt kérdés
2014. márc. 12. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
előbb-utóbb valaki nagyon rosszul jár
2014. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem,nem mennék bele
2014. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ha nem mennél bele,akkor miért?mert zavarna hogy nős vagy mert félnél hogy kiderülne?
2014. márc. 12. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert 100 % h sírás lesz a vege
2014. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért??


Elsődleges ok, hogy valakinek ezzel nagyon nagyon rossz élményt okoznék, mert biztos ,hogy kiderülne.

Aztán azért sem, mert a pasi nem lehet valami bátor férfias, ha nem boldog de nem válik el, ilyenek nekem nem tetszenek, ő baja ha szexuálisan kielégítetlen, rendezzék le otthon ezt a vitát.

Aztán még azért se, mert elég gáz, amikor tudom hogy utánam mással fog lefeküdni a pasi. Azt sem toleráltam soha, hogy megcsaljanak, és nyitott kapcsolatot sem akartam, miért engedném hogy második legyek?


nekem ezek az érveim. egyébként egyszer voltam szerető, egy rövid ideig, utólag szégyelltem magam nagyon. egy játékszer voltam csak a pasinak, és ráadásul jó titoktartó is. persze az ő kapcsolata nem volt túl komoly

2014. márc. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egyszer lefeküdtem egy nős pasival. 16/L
2014. márc. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ilyenkor mindig belegondolok a másik helyzetébe. pl ebben a szituban,én,mint feleség mit éreznék ha megtudnám mit csinál a kedves férjem?


ha belemennék egy ilyenbe nem tudnék a tükörbe nézni.

ha szingli vok és csak kavarni akarok,akkor egy szintén szingli,szintén nem kapcsolatra vágyó pasival tenném.(de már ezt sem tenném,1szer megtettem,beleszerettem,szörnyű volt,ez nem nekem való)


szóval...nem,nem mennék bele ha nagyon tetszene sem.

2014. márc. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!