Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki szeretném venni a hörcsögöm...

Ki szeretném venni a hörcsögömet a helyéről. Ti hogy szoktátok? Bővebben lent

Figyelt kérdés

kaptam egy törpe hörit.szeretném kivenni a helyéről, de félek,hogy rögtön befutna a szekrény mögé, elég gyorsnak tűnik.

ti hogy szoktátok kivenni a hörcsögötöket játszani?

arra gondoltam,hogy valahogy elbarikádoznék egy részt neki a szobámban,hogy ne tudjon megszökni.

mivel csináljam?

sajnos nincs olyan helyiség a házban,ahol nem kéne félnem,hogy befut valami mögé és nem tudom kiszedni.


2016. okt. 29. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
A mi házunkban van egy 14 négyzetméteres folyosó, amire a szobák ajtajai nyílnak. Sehova nem tud befutni, és van padlófűtés, így nem fázik meg. Ott szokott szaladni. Én leülök középre, ő pedig hozzámfut, szalad rajtam, elfut a folyosó sarkába, visszajön hozzám, stb. :) De ha erre nincs lehetőséged, keríts el neki egy részt (árulnak ilyen rácsos elkerítő elemeket a petnet.hu oldalon). Én néha simán az ágyon ülve a kezemben is másztatom, onnan sem szalad el. Arra vigyázz, hogy a magasságot nem érzékeli, és könnyen kiugrik a kezedből. Ezért ha a magasban tartod, mindig tedd rá az egyik kezedre a másikat, hogy ne tudjon ugrani. Ha pedig van Facebookod, csatlakozz be a Hörcsög imádók nevű csoportba, ott rengeteg további segítséget kapsz Magyarország híres tenyésztőitől és hobbitartóitól. :)
2016. okt. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ!

:) meg is rendeltem :)

folyosónk sajnos nincs:(

2016. okt. 29. 11:41
 3/6 A kérdező kommentje:
pont ilyenre gondoltam: [link] :)
2016. okt. 29. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Erre gondoltam én is! :)
2016. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 IceFlame ***** válasza:

Hát a hörcsög látja a kezed.Ha felülről érkezik megijed.Ha pedig alulról akkor talán még bele is mászik.

ha magas helyen tartod vagy pl játszol vele akkor tegyél oda egy paplant vagy ilyesmit ami fogja a becsapódást.

És mindig figyelj a duzzanatra ha olyat látsz már csak 1-2 hete lehet hátra mert az egy betegség. Nekem még régen... a barátom szegényt kikatapultálta és szegény beverte a fejét a plafonba. De egyszer volt már az is hogy leugrott a kb másfél méteres falról és szegény egy ideig nem mozgott,elájult. :(

2016. nov. 5. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

utolsó az a baj,hogy terráriumban van és csak felülről tudok hozzá benyúlni.

egyébként megérkezett a csomag és nagyon jó:)

2016. nov. 5. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!