Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit csinaljak telen a nyuszimmal?

Mit csinaljak telen a nyuszimmal?

Figyelt kérdés

Az en nyuszim egy 8 honapos bak nyuszi es fajtaja miatt nagyobb testalkatu. Olyan helyrol kaptam ahol a nyuszik kintre voltak szoktatva ezert mi is kint tartjuk.

Azt szeretnem kerdezni hogy az oljat hogyan tudnam kicsit "teliesiteni"?

Az oljahoz eleg nagy kifuto tartozik ahol egesz nap tud szaladgalni tehat nem arrol van szo hogy telen egesz nap fagyoskodna az olban hanem folyamatosan mozogna.

En arra gondoltam hogy valamilyen anyaggal kibelelem meg a szalman kivul az oljat valakinek vmj otlet?

Minden valaszt elore is koszonok.



2016. okt. 31. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is kint voltak a nyulaim és semmi bajuk nem volt soha. Estére mindig be voltak zárva légmentesen. Az ajtóra raktam meg szihetelest. Erre jó a karton is. És igen alulra is sok szalma, és gyakran legalább hetente cseréld a higiénia és azért hogy ne legyen vizes. Télen még a vízre kell figyelni hogy mindig legyen friss és nem fagyott. Figyelj oda rá de nem lesz baja.
2016. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
63%

Az én nyulaim télen nyáron kint vannak és semmi bajuk sem lesz még a törpéknek sem. Adjál nekik ilyen kisállatkereskedésben kapható szénát.


Akkor sem lenne nagy baja, hogy ha nem csinálnál vele semmit télen

2016. okt. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom :)
2016. nov. 1. 10:46
 4/5 anonim válasza:
Szomszédomban a nyuszik felügyelet mellett ki vannak engedve a hóba ugribugrizni. Nagyon élvezik a dolgot. Ők sem törpenyuszik.
2016. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kint van:


1. Be kell oltani a nyuszit

2. Ha megengedheted magadnak, vegyél mellé még egy nyuszit , egyrészt mert párban kell tartani, másrészt mert össze tudnak bújni.

3. Szerintem csinálj, vagy ha nem tudsz vegyél egy kis odút neki(k) és azt béleld ki.


Örülök hogy segítettem! :)

2016. nov. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!