Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszisok! Bátortalan a...

Nyuszisok! Bátortalan a nyuszim. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Ha meg akarom simogatni, vagy fogni akkor elszalad. (Ekkor természetesen kézzel nyúlok hozzá), de ha pl van egy rés ahová be akar bújni es oda rakom a lábam akkor attól nem fél, es akár bele is haltak hogy vigyem arreb. Mostanában az olembe van a talja és úgy öntöm bele a kaját, olyankor az olembe ugrik és ott eszik, és akkor még is tudom simogatni (még bármikor amikor eszik) kb két hónapja van nálam, 5 hónapos bak, és nem tudom, szerintem még nem ivarérett, legalábbis nem pisil ossze vissza.
2016. nov. 8. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem teszel hirtelen mozdulatokat, mikor simogatni szeretnéd? Vagy nincs valami rossz emléke nem feltétlenül veled, de emberekkel kapcsolatban? Pl ha amikor nagyon pici volt túl erősen simogattak, fajt neki es ezért nem akarja
2016. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam hirtelen, előtte tenyeszetben volt szóval arrol nem tudok:(
2016. nov. 8. 22:22
 3/6 anonim ***** válasza:

A nyuszik nem igazán simogatnivaló állatok, legalábbis az ő szempontjukból.

Azt tudod, hogy társas lények, egyedül tilos őket tartani? Szerezz be mellé minél előbb egy társat.

2016. nov. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát az én nyuszim is hasonlóan viselkedett. Én mindig azt csináltam hogy kajával magamhoz csalogattam és simogattam.Egy idő után már ő jött oa hozzám. Sok sikert!
2016. nov. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. nov. 9. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:

3.válaszoló: Én egyedul tartom a bak nyuszimat és attól még nem szomorú. Ez nem mindig van igy de nálam igen.


Hát a tenyészetben bizony csúnyán is bánhattak vele. Főleg a befolyástól függ a dolog. De igy marad a helyzet akkor tényleg kell neki egy társ. De azért próbáld megbátorítani. Sok sikert!

2016. nov. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!