Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet meg fog halni a hörcsögö...

Lehet meg fog halni a hörcsögöm? :S

Figyelt kérdés
nőtt egy dudora a szája alatt elég nagy .mi lehet az?
2010. ápr. 28. 17:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, de meg fog halni -sajnálom. Nekem is volt egy hörcsögöm, nagyon szerettem, mind közül ő volt a kedvencem, nőtt egy dudora és meghalt.
2010. ápr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

mekkora dudor? mennyire a szája alatt? nem lehet hogy csak a pofazacskóját tömte tele magokkal?

az enyém azt csinálta, én is megilyedtem először, hogy mi az a nagy dudor.

szúrd ki, akkor lesz magömlés.

2010. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

most télleg meg fog halni ?:'(

hát volt már egy pár hörcsögöm és tudom milyen mikor eltárolja a kaját de ez nem az :''(

2010. ápr. 28. 18:00
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Ez lehet tályog (rágcsálóknál gyakori), daganat és még sok minden... A legjobb lenne, ha elvinnéd állatorvoshoz. Kezelés nélkül valóban meghalhat...
2010. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
msot vedtem észre h van egy dudor is a hátán olyan mintha púpos lenne :'( a másik hörcsögnek semmi baja sincs csak annak és még egy észrevétel h az egyik foga le van törve és sárga ..
2010. ápr. 28. 18:05
 6/15 anonim válasza:
100%
Lehet,hogy csak bentragadt ott valami ételmaradék és az gyulladt be.Mondjuk egy napraforgómag.Vidd el állatorvoshoz,ő megmondja,hogy mi a baj.
2010. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el dokihoz, nem valószínű, hogy daganat, szóval nem fog meghalni, ha látja orvos minél hamarabb.
2010. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem is vidd orvoshoz.

Nem akarlak megijeszteni, de nekem is volt már pár hörcsögöm és az egyiknek nagy dudor lett a házán és másnap reggelre meghalt :S

2010. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

:"(

csak van egy kis gond hogy az állatdoki nem tudja megnézni mert nincs itthon falun van vagy hol és azt mondta hogy holnap vigyem el de félek hogy addig meghal :(( és más orvost nem ismerek a közelbe a többi meg messze van nagyon :'(

2010. ápr. 28. 18:29
 10/15 A kérdező kommentje:
és meghalt a hörcsögöm :""(((
2010. ápr. 28. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!