Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért pisilt és kakilt be a...

Miért pisilt és kakilt be a nyuszim álmában?

Figyelt kérdés

Teljesen szobatiszta, ivartalanított.

Esténként a kanapén ülve szoktunk filmet nézi, ilyenkor rendszerint a nyuszi is felugrik mellénk, behelyezkedik a megszokott helyére, és élvezi a simogatást. Ilyenkor rendszerint elalszik, és ellazul teljesen.

Tegnap este is ugyanígy volt, nagyon mélyen elaludt, álmodott is, látszott rajta, mert ilyenkor mozog a szeme, megrezdül néha a füle, lába, arca. Imádom ilyenkor, teljesen se kép se hang :)

Kb fél óra ilyen simi után felébredt, felugrott, megfordult, és elkezdte szimatolni maga mögött a kanapét. Akkor láttam, hogy álmában elpottyantott egy kisebb adat (8-10 db) bogyót, meg egy kisebb tócsa pisi is volt alatt.

Ilyen még sosem történt. Miért lehetett ez? Létezik, hogy álmában annyira ellazult, hogy elengedtek a záróizmai, mint a kisgyereknek, amikor bepisil álmában??



2016. nov. 25. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:
valószínűleg ha álmodott ez történhetett hiába szobatiszta a vadonba nincs én haszonállatként tartom őket és amúgy a leghigiénikusabb állat úgyhogy ellazult.
2016. nov. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, ellazult. :)

Biztos jót álmodhatott. Az én nyuszim folyamatosan csinálja ezt.

Egyébként a tied hím vagy nőstény?

Csak mert hiába van ivartalanítva, a hormonok működnek és ez különbözik a két nemtől.

2016. nov. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!