Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a véleményeteket, milyen...

Mi a véleményeteket, milyen állatot tartsák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék otthonra egy kisállatot, ami nem kifejezetten büdös, és hogyha hirtelen el kell utaznom, egy nagyobb adag étellel és vízzel kibírja 2-3 napig.A válaszokat előre is köszönöm😘

2016. dec. 3. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Törpehörcsög.
2016. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! 😘
2016. dec. 3. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha höri,akkor csatlakozz a hörcsög imádók Facebookos csoportba! :) Nagyon sok hasznos információkat tudhatsz meg.


10 éve dzsungáriai törpehörcsög tartó

2016. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hangya, egér, pók, atka.
2016. dec. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kisemlőst én nem feltétlenül vennék úgy,hogy több napokra elutazol. ha kiszökik,vagy beakad valamibe akkor mi van? napokig nem néz rá senki,el is pusztul addig mire hazaérsz.

nem riogatni akarlak, de ha gyakran kell elmenned napokra,akkor szerintem ne vegyél állatot. ha csak alkalmanként és van aki ránéz amíg odavagy,akkor hörcsög,tengerimalac,nyúl,csincsilla,törpesün,degu stb.. olvasgass utánuk és dönts hozzád mi illik (életmód,táplálás,helyigény stb)

2016. dec. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit magára lehet hagyni sok táppal, vízzel stb. pár napra, az a hörcsög, egér, mókus, degu.. szóval amik nem zabálnak fel egyszerre mindent és amik nem igénylik annyira az emberi társaságot.
2016. dec. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!
2016. dec. 26. 23:51
 8/8 A kérdező kommentje:

#3 Mindenképpen ;-)

#5 Igazad van. Így még sosem gondoltam bele. Amúgy van, aki ránézzen, mert a szüleim elváltak, és amikor anyánál vagyok, akkor apa ránézegetne.

2016. dec. 26. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!