Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm mostanában mindig...

A hörcsögöm mostanában mindig ébren van nappal és rohangál, pedig éjszakai állat. Régebben nem volt ilyen. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2016. dec. 25. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már olyan hörcsög, amelyik átállt nappali életmódra. Szerintem ez nem gond. :) Mekkora helye van?
2016. dec. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég nagy helye van. És törpehörcsög ugyhogy tud hol rohangálni.
2016. dec. 25. 14:37
 3/9 anonim ***** válasza:
Mekkora az az elég nagy hely pontosan?
2016. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
25x45 a hörcsögöm meg 6 cm hosszu
2016. dec. 25. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hely sajnos nagyon kicsi. :/ 60*40 cm alapterület a minimum méret törpehörinek, 100*50 cm aranyhörinek. Cseréljétek le minél hamarabb, mert a kis helyen rosszul érzi magát. Sok felszerelésre van szüksége, ekkora helyre egek be sem férnek.
2016. dec. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kerék? Van? Mekkora átmérőjű, rácsos/ telt? Cseréld le a helyét, eszméletlen pici. Tudom javasolni facebookon a Hörcsög imádók csoportot ők sokat tudnak segíteni:)
2016. dec. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kicsi a helye, nem tudom hogy látod nagynak, ebbe kb az alap felszerelései sem férnek be!

De a kérdésre visszatérve, nem baj,hogyha napközben is ki-kijön a házából. De nálad valószínű azért van, mert éjszaka nem tudja magát kellően kifárasztani.

Milyen és mekkora kereke van?Milyen játékai?

Próbáld lecserélni a ketrecét egy jóval nagyobb ketrecre vagy terráriumra. És ha a kereke is kicsi(gyanítom),akkor azt is egy normálisra.Ezek után szerintem nappal kevésbé lesz aktív.

[link] keréknek ezt ajánlom, olcsó és megfelelő méretű törpének és nem veszélyes.Külföldön nagyon sokan használják.

2016. dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Elpusztult:( szinte egy-két hónapot élt és már az előzőnél is ez volt. ugye nem azért pusztult el mert kicsi a helye?
2016. dec. 28. 08:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem is amely miatt, nyilván az se emelte a színvonalat...
2016. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!