Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért szeretitek a csincsillát?

Miért szeretitek a csincsillát?

Figyelt kérdés
Én is szeretem. Nagyon aranyos. Ti miért szeretitek a csincsillát?
2010. máj. 3. 15:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
Sült krumplival és extraszűz olivával egész jó.
2010. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmnek volt. Nagyon aranyos kis állat! Egyszer a kezemben volt, simogattam, és elaludt az ölemben! Összehívták az egész családot, hogy milyen aranyos :)
2010. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet azért szeretem mert kész kis egyéniség. Igényli a társaságom, sértődékeny és féltékeny. Szerintem tök cuki, hogy egy ekkora kis állatka, hogy be tudja vágni a durcát. Szeretem simogatni, nagyon szép és finom bundája van. Arra is megtanítottam, hogy hallgasson a nevére. És nagyon jópofa mikor kiengedem és össze vissza sprintel meg pattog a szobában. :)
2010. máj. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mert olyan puhaaaaaaaa :DD
2010. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
cuki!!
2010. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

9 éve választhattam születésnapomra nyuszi, vadászgörény és csincsilla között. Az utóbbit választottam, mégpedig azért, mert számomra a csincsilla a legegzotikusabb, legszebb bundával rendelkező otthon tartott rágcsáló. Olyan, mintha a mókus, kenguru, egér, nyúl keveredése lenne. Nekik van a világon a legvastagabb bundájuk, nagyon édesek, ahogy forognak a homokban, ahogy egymáson alszanak, murisak, ahogy ugrándoznak, ahogy esznek, egyszóval tündérkék. :))

Ja, és ami nagyon lényeges. Akár 20 évig is élhetnek!!! Tovább él, mint a macska és a kutya, a legtöbb rágcsáló fele eddig sem él.

2010. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:

Nagyon szemét vagy!

A többiek válaszai tetszenek, aranyosak. Még írjatok! Köszönök minden választ, és a következőket előre is köszönöm. :)

2010. máj. 4. 14:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert nagyon cuki!

6-án volt a 14.szülinapom,és kisállatot kértem rá.Sok ideje gondolkoztam rajta,hogy mi legyen(a hörim 2008.aug.19-én halt meg,nagyjából azóta:).Akartam már mindenfélét,egeret,nyulat,vadászgörényt,halat, degut,csincsillát,teknőst stb..Nagyon tetszettek a csincsillák,de úgy éreztem,nem ő az igazi.Végül egy vízitekit(pézsmateknőst) kaptam,egyáltalán nem bánom,nagyon szeretem őt,örülök,hogy mellette döntöttem:)

Amúgy ha nem teki,akkor biztos csincsilla lett volna:)

2010. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Őszinte részvétem!
2010. máj. 11. 15:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egyszer simogattam de olyan cuki!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!