Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszimmal mit játszak?

A nyuszimmal mit játszak?

Figyelt kérdés
kint van egy helységben mindennap kiveszem 30 60 percre de mit játszak vele labdázni nem nagyon akar néha rá ugrik és a ketrecbe mit rakjak hogy ne unatkozzon?
2017. jan. 8. 18:46
 1/10 piriiiii ***** válasza:
87%
Egy másik nyuszit. :)
2017. jan. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Másik nyuszira van szüksége, társas állatok.
2017. jan. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Először is kéne neki egy azonos nemű társ(vagy ha ellenkező nemű,akkor mindenképpen ivartalanított).

Másodszor is meg sokkal többet kéne kiengedni.

De én igazából a ketreces tartást sem tudom megérteni, szerintem állatkínzás.

Inkább keríts el egy nagyobb részt az egyik szobában és rendezd be nekik. Ha van több m2 területük,akkor a napi 1 óra kiengedés is jó.

De ha ketrecben tartod,akkor édeskevés.:(

És tényleg vegyél egy másik nyuszit mellé.:)

2017. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

30-60 perc? Az semmi. Napi sok órát kellene kint lennie!

Ha van minimum 2 négyzetméter a ketrece, akkor minimum 5 órát kellene mellé kiengedni.

Társ kéne neki, társas állatok, ahogy már írták előttem és fejenként 2 négyzetméter. Amúgy nem kutya, nem nagyon lehet vele játszani. Nem is vágyik rá.

2017. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

van egy elég nagy épület ahol semmit nem bir szét rágni és nem tud szökni az jó lenne neki ?

és plusz a ketrecet is oda raknám és abba is belemehetne?

2017. jan. 9. 17:37
 6/10 A kérdező kommentje:
nem fog vászni most is kint van csak ha abba az épületbe át rakom és ki engedve lesz?
2017. jan. 9. 18:21
 7/10 anonim ***** válasza:

A nyuszik általában el vannak EGYEDÜL fölös társ főleg ha foglalkozol vele és lehet ketrecben tartani csak legyen méretes,

játék fölösleges a ketrecbe mert tisztogatja magát és rágcsálgat lehet hogy csak ül és kuksol de neki ez jó

De ha nagyon játszani akarsz agilitizz vele

2017. jan. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet vele egilityizni?
2017. jan. 13. 19:31
 9/10 A kérdező kommentje:
agilitizni*
2017. jan. 13. 19:32
 10/10 anonim ***** válasza:
igen a youtube-on videók is vannak fent róla nem elterjedt és a siker esélye se nagy de jó buli csak a lényeg hogy kicsivel kezdj ha komolyan akarod csinálni akkor viszont több időt kell rászánni mint 30 60 perc naponta
2017. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!