Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörid, hogyan szokott rá az...

A hörid, hogyan szokott rá az önitatóra?

Figyelt kérdés

Ma vettem egy önitatót a dzsungáriai törpehörimnek,eddig csak gyümölcsöket adtam neki.

Az a lényeg,hogy rá sem hederít mikor oda tettem szagolgatta.Nekem kellene megtanítanom valahogy,vagy majd rá jön magától a használatára??? Előre is köszönöm!


2010. máj. 5. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom...nekem két hörim van, egyzserre kaptak itatót, az egyik egy fél nap alatt rájött, a másik meg csak a szökési lehetőséget látta benne:) még hagyd kicsit szerintem rá fog jönni a dologra.
2010. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki,hogy kell és talán leutánozza..:D
2010. máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg azt, hogy pl almával kicsit bekened, de úgy h lássa és akkor talán odavonzza az almaillat és amikor megpróbálná lenyalogatni rájönne, hogy víz jön belőle:)

(Remélem érthetően sikerült leírnom, amit akartam:D )

2010. máj. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!Utolsó válaszoló: köszi érhetően leírtad,és ki is próbálom most rögtön:)
2010. máj. 5. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 3 hörim volt. Első egész életében nem tudta elfogadni az önitatót, akárhogy próbálkoztam. Másodiknak aznap nem adta gyümölcsöt, és helyette az ujjam bevizeztem az itatóval, onnantól rászokott, ezt pedig kereskedésből vettem, már kiskorától abból ivott, igaz néha megtámadja és úgy jön rá mi van a pofijánál.
2010. máj. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tartsd oda,hogy szagolgassa meg aztán ha odament cseppencs ki egy csepp vizet belőle.Igy rögtön észreveszi,hogy valami jön belőle és jobban meg fogja vizsgálni.Ha terráriumod van vigyázz vele,mert rámászik és kiszökik xD
2010. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!