Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért rángatózik a tengerimala...

Miért rángatózik a tengerimalacom?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 14:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Mivel már öreg malacka, nem bírja emelni a hátsó 2 lábát. Elvittük állatorvoshoz aki adott neki 1ml szteroidinjekciót és B vitamin injekciót. Ezt a kúrát 3 napig ismételni kellett.
2017. jan. 22. 14:25
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma volt a 3.nap és nem volt nyitva az állatorvos ezért odaadta nekünk az injekciót hogy ma szúrjuk be neki a tarkójába.
2017. jan. 22. 14:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Mióta beszúrtuk neki enyhén rángatózik, pedig amikor az állatorvos szúrta be neki akkor nem rángatózott. Nagy a baj?:(
2017. jan. 22. 14:26
 4/9 anonim ***** válasza:

Huuh hát nem tudom, nem lehetett volna csúsztatni az időponton? Jól szúrtátok be? Én tuti nem mertem volna. Szuri után megdörzsöltétek úgy ahogy a doki szokta?

Hogy van most? Eszik? iszik? pihen? Rángatózik még?

2017. jan. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szerintem nem adta volna oda az injekciót ha nem tudtuk volna megcsinálni. Egyébként már nem látom hogy rángatózik. Étvágya az van neki bőségesen, amúgy pihen.
2017. jan. 22. 17:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Viszont elég szomorú ábrázata van:(
2017. jan. 22. 17:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy még egy kis idő kell neki és jobban lesz.
2017. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Remélem, még így is nagyon aggódok, hogy látszólag semmi baja.
2017. jan. 22. 18:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem. Kitartást...jobbulást!
2017. jan. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!