Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kérdezzem meg a szüleim...

Hogyan kérdezzem meg a szüleimtől? Egyáltalán érdemes, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

5 évesen volt egy nyuszim. Apa gondozta, mert en nemigen tudtam meg, hogy hogyan is kell. De sokat foglalkoztam vele, óvtam Őt, szóval nem voltam felelőtlen gazdi 😉 Aztán a nyuszi meghalt. 😢😢


Ra egy évre lett ket horim, akiket apa gondozott. Pár hónappal a horik után lett egy nyuszim is, akit szinten apa gondozott. Aztán par hónap múlva (ismeretlen okokból) az egyik horim meghalt. 😢 A masik kb. 2 év múlva. 😢


A nyuszim viszont a mai napig megvan. Apa tisztítja; csak ritkán simogatom, meg foglalkozom vele, mert nemigen szereti ha fogdossák. Persze szeretem Őt. ❤ Most gondolom megfogalmazódik bennetek az a kerdes, hogy ha annyira szeretem és ha amúgy is en vagyok a gazdája, akkor miért nem en tisztitom. Azért, mert nagyon macerás a tisztítás+sok időt vesz igénybe (mert nagyon nagy a ketrece).


Hangsúlyoznám, hogy mindenegyes állatomnál azt mondtam, hogy en fogom őket takarítani, de ugye nem igy lett.


Most viszont megint szeretnék egy hörcsögöt. Csak nem tudom, hogyan mondjam meg a szüleimnek. MOST TÉNYLEG TAKARÍTANÁM!!! De gondolom már nem hinnék el nekem, hogy nem csak mondom. Pedig a mostani nyuszimon kívül csak azért nem gondoztam őket, mert kicsi voltam hozzá.


Hogyan kérdezzem meg a szüleimet a hörcsögről? Egyáltalán érdemes megkérdezni? Vagy már teljesen esélytelen?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2017. jan. 25. 16:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon köszi a válaszokat!!! 😘😘😘
2017. jan. 25. 16:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű: elkezded te ellátni a nyuszidat ezentúl, te takarítod, te eteted stb. Az állatért így kell felelősséget vállalni, ebbe a nemszeretem dolgok is beletartoznak. Szépen megtanulod apától, hogyan kell tisztítani a helyét, és utána átveszed te a feladatot. Egyébként tényleg kellene számára egy társ, a nyuszik társas lények. Inkább még egy nyuszi kellene tehát, nem hörcsög.
2017. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Oké, de mint mar elmondtam: nincs jóban más nyulakkal. Es a masik ok pedig, hogy mar öreg, szóval ha most vennék neki egy társat, akk ha O meghal megint kene a másiknak venni egy újabb nyulat es igy tovább...


Meg sztem az új nyuszit meg is viselné a társa halála.

2017. jan. 26. 20:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!