Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsögnek ilyen ketrec jó?

Törpehörcsögnek ilyen ketrec jó?

Figyelt kérdés

Ferplast criceti 11 ketrec


[link]



2017. febr. 12. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jó, túl kicsi. Törpehörcsögnek minimum 60*40 cm alapterületű hely kell, de én inkább a 80*60 cm-eset ajánlom. Nálam a kisebb helyre nem fért be minden fontos felszerelés. És ahogy nézem,a kerék is kicsi benne. Törpehörinek minimum 18 cm átmérőjű kerék kell. Viszont ha olcsón akarsz nagy helyet, vegyél az IKEA-ban nagy műanyag Samla tárolódobozt. A 78*56 cm alapterületű és 43 cm magas doboz csak 4.790 Ft. És ez akkora, hogy tető se kell rá, mert elég magas. Nekem két hörcsögömvan, mindkettő 1-1 ilyen dobozban van, nagyon praktikus. Nagy, könnyű felemelni takarításkor, olcsó. És belelátsz oldalról is.
2017. febr. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmasan kicsi. Betiltanám az összes ilyen kicsi szart.
2017. febr. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Baromi kicsi. 60x50 cm alapterület a minimum, de inkább nagyobb ajánlott törpéknek, kerékből meg 18 cm a minimum, de inkább 20 vagy nagyobb kéne. Meg ugye fa felszerelések, ház, fürdőhomok stb. és jó sok forgács. Én akváriumot ajánlok, mert biztonságosabb és jófogáson nagyon olcsón vannak nagy méretűek.
2017. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Pofám leszakad,hogy képesek ennyi pénzt elkérni egy ilyen kicsi,állattartásra alkalmatlan ketrecért.

Én azt ajánlom,hogy jófogáson nézz szét. 7 ezer forintért dupla ekkora terráriumokat lehet találni..És nagyon nem mindegy,hogy mekkora helyen kell leélnie az egész életét a hörcsögnek.

Amit te linkeltél,abba befér a háza és a kereke.És úgy nagyjából ennyi.

Egy ennél nagyobb,pl 80x60cm-es terráriumba beférne rengeteg játék,bújóhely..Be lehetne rendezni szépen és ingergazdagan.

De ezt a kis pici ketrecet nem..Ne vedd meg. Ha már megrendelted,akkor ne vedd át(jogod van elállni a vásárlástól)

Ha mindenképp ketrecet szeretnél,akkor ezt ajánlom: [link]

2017. febr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsi. Még mindig.
2017. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!