Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egynemű (lány) tengerimalactes...

Egynemű (lány) tengerimalactestvéreknél ("ikerknél") meddig tart a testvérharc?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz ezalatt hogy testvérharc?
2010. máj. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát, hogy már pár napja, egyre többször farkasszemet néznek, hangosan kezdenek duruzsolni (mintha től akarnák egymást kiabálni, mostanában mindezt fogkocogtatás is kíséri, vagyis veszekednek. Kétszer már egymának is ugrottak (de nem lett semmi bajuk. Gondolom azért van, mert ki kell alakulnia, hogy melyikük lesz az alárendelt a másikkal sezmben.
2010. máj. 9. 14:03
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem két fiú malacom van, egyik egy évvel idősebb a másiknál, így nem volt ilyen probléma az elején, de most hogy már a kicsi is felnőtt(sőt nagyobb lett, mint az idősebb)néha én is látom ezeket amiket te írál, meg olyat is hogy a fejüket feljebb akarják tartani mint a másik, néha még egymás fejére is ráállnak, csak hogy ők legyenek a magasabbak. Mondjuk az hogy odakapnak azt csak akkor látom ha az egyik el akarja venni a másiktól a kaját amit éppen eszik. De ha a malackáid a nap nagy részében békésen elvannak együtt, csak néha csikorgatják a fogukat akkor nincs nagy baj. De nekem már kb. egy éve csinálják ezt néha. Lehet sosem fog elmúlni.
2010. máj. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát az enyémek most 4 hetesek, pár napja (3-4) volt előszőr, ilyen összezördülés. Igazából jól elvannak, ha az egyiket kiveszem, és a másik (a mamájukkal vannak egy ketrecben) csak a mamával marad, gondolom feltnik neki, hogy eddig, mama+ tesó volt, most meg csak mama, szóval ha az egyiket kiveszem, elkezd visítani a másik. Egymás után futkosnak a szobámban is, tehát jóó elvannak. De ezek a veszekedések is pár másodpercesek, nem tart sokáig, és utána ugyanúgy vannak.

Köszönöm válaszod!

2010. máj. 9. 14:18
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj, mert úgy tűnik szeretik egymást, de a malackák már csak ilyenek..:)de lehet mivel ők lányok, akik nem olyan hevesek mint a fiúk, el is fog múlni, de ezt nem tudom biztosan.:)
2010. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, még egyszer!

Én is erre tippeltem, és tényleg úgy látom, szeretik egymást. Lehet, hogy megbeszélik a rangsort, és minden oké lesz, elmúlnak ezek a civakodások.:)

2010. máj. 9. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!