Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen a Halywood hörcsögtáp...

Milyen a Halywood hörcsögtáp összetétele, minősége?

Figyelt kérdés

Gondoltam kipróbálnám, éppen most adnék le rendelést, de se a hivatalos honlapján se webshopban nem írják le a tápanyagtartalmát, összetételét, nagyon megköszönném ha valaki akinek van leírná a doboz hátuljáról(ott csak rajta van).

Továbbá az is érdekelne, hogy aki ilyet etet a hörcsögével elégedett vele, szereti-e a hörcsöge? Jó ár-érték arányúnak tartja-e?



2017. ápr. 9. 17:30
 1/5 anonim válasza:
0%
Tegnap kaptam egy rossz minőségű sajtot :(
2017. ápr. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értékes hozzászólást :D
2017. ápr. 9. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se találtam róla semmit, viszont nagyon gagyinak tűnik, a neve is abszolút ismeretlen (pedig elég sok hörcsögszakértővel tartom a Kapcsolatot). Inkább vegyél ezek közül: jr farm, vitakraft, multifit, versele laga.
2017. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez egy magyar márka, azt tudom, hogy nyúltápban jónak számít és a nyúltenyésztők is ajánlani szokták, ott abszolút megüti a jó minőségű tápok mércéjét.


Nekem meg pont a kép alapján jó minőségűnek tűnik, mert nincs benne napraforgó(én tudom adagolni neki külön), kevés a kukorica az is extrudált és ránézésre nem valami mesterséges agyonszínezett táp.

JR pont hogy az agyonszínezett tápok egyik mintapéldája és még egy olyat nem láttam belőle ami megütötte volna a minimum szintet mindhárom tartományban (fehérje,rost,zsír) vagy éppen túl zsíros volt.

Versele Lagánál egyedül a Complete jó minőségű, a többi csak túlárazott vacak és valamelyik nagyon zsíros itt is, de ugye nem etethetsz lab block-ot a hörcsögöd élete végéig tehát a Complete sem lehet kizárólagos megoldás de keverékalapnak jó.

Vitakraft jónak mondható, Multifit megint nem annyira üti meg a jó minőség alsó szintjét, inkább közepes.


Akkor úgy néz ki szerveznem kell egy utat a Fressnapfba, úgy tudom náluk van. :)

2017. ápr. 11. 12:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy megnéztem már és a hörcsögeledelük valóban nem jó, úgyhogy inkább magam keverek neki azóta, így prémium minőségű. :)
2017. jún. 12. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!