Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik tápnak a legjobb az...

Melyik tápnak a legjobb az összetétele? Melyiket tartjátok a legjobbnak?

Figyelt kérdés
Brit táp az felejtős mert nincs vitamin az egyikbe se. Royal canin ról meg sok rosszat hallani.

2016. ápr. 1. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Acana, Orijen, Taste of the Wild például. De azért vigyázz, a több nem mindig jobb.....
2016. ápr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem mindet, így azokról nyilatkoznék amiket próbáltunk. Acana, Taste of the Wild, szerették a kutyáink, kaki is rendben volt, a beltartalma is jó. Viszont horror ára lett mindkettőnek. Az Acana-ról teljesen lemondtam, Totw tápot váltom egy másik fajtával, amit nemrég fedeztem fel, és nagyon jó a beltartalma. Ő lenne az: [link] , hasonlítsd össze pl. az Acana-val.
2016. ápr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

orijen, acana. mások is vannak, de ezek a legkönnyebben beszerezhetők. a taste of the wild is nagyon jó (bár nekem pár éve már nem jött be, talán az összetételen változtattak...).

van egy Dog Food Analysis nevű angol oldal, évek óta nem volt frissítve de egy csomó táp fent van, leírják, hogy mi miért kapott olyan rangsorolást, amilyet. ott a beltartalmat nézik.

az ár tényleg nem igazi jelző, a royal drága, pedig beltartalmilag egy szenny, a hills is hasonlóan pocsék. vannak nem csúcsminőségű, de teljesen korrekt tápok jó ár-érték arányban.

2016. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém régen Royal Canin Labrador tápot kapott (a marketing, ugye...), aztán kicsit utánaolvastam a dolgoknak és rájöttem, hogy az fos, elkezdtem neki Orijent venni, kapta vagy egy évig, de az valahogy nem stimmelt neki, mert elkezdett kutyagumikat enni, pedig már régen nem csinálta. Utána átálltam a Fressnapfos Real Nature Wilderness Pure Country Chicken with Fishre, most már vagy egy éve azt kap és eddig OK, a kutyagumievéssel is leállt. Szerintem az összetétele alapján ez nem egy rossz táp.
2016. ápr. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Acana tápból akármelyiket választod, nagyon jó. Szerintem.
2016. ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Platinum,Markus Mühle, Taste of Wild, Brit care, Acana.


De végülis mindegy mit mondunk jónak,nem biztos,hogy a kutyádnak megfelel.


Én Platinumra váltottam,de sajnos nem jött be a gyomor próblémás kutyámnak.

Royalnak a gyomor kímélő tápját írta fel a doki csak sajnos piszkosul rossz az össze tétele és nagyon drága!


Most mivel a Platinum nem vált be. A Eukanuba gyomor kímélő tápját fogom kipróbálni jobb és olcsóbb az RC-nél.

Acana-t se bírta a kutyám.


Ezzel azt akarom,hogy attól,mert jó táp a kutyádnak nem biztos,hogy bejön :)

2016. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!