Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megbízható törpenyúl kennel...

Megbízható törpenyúl kennel olcsón?

Figyelt kérdés

Zalaegerszegen lakom, bár ez ínnyyiban lényeges hogy max. Budapestig mennénk el nyusziért, tehát jó lenne ha valahol a közelben lenne.

Megbízható és gondos helyről szeretném, volt már egy tengerimalacom akit ugyanígy egyszer kennelből hoztunk és 6 szép évet töltöttünk együtt, nagyon szerettem.

Esetleg hol lehet törpenyuszit olcsóbban venni kicsint, mondjuk 8000 a max, de az alatt inkábbM



2017. ápr. 12. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Kennelből ennyiért szerintem nem tudsz nyuszit elhozni, ennyiért az állatkereskedésben szokták csak adni ilyenkor húsvét körül arról meg mind tudjuk hogy milyen körülmények között milyen helyről van.

Ezt ajánlották már többen, ez egy igényes tenyészetnek tűnik számomra is: [link]

2017. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tenyészőtől 8000 alatt esélytelen. Az olcsóbb tenyésztőnél is 8000 a legolcsóbb. Onnan csak felfelé megy. Én 15.000-ért vettem a nyuszimat
2017. ápr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Zalaegerszeghez nincs közel, de Szeged mellett van egy igényes törpenyúl tenyészet , vállalnka Bpestre szállítást. Szerintem olvasd el a honlapot.

wonderbunny.hu

2017. ápr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök minden tippet! :)
2017. ápr. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!