Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nemsokára lesz egy vadászgörén...

Nemsokára lesz egy vadászgörényem, és az a baj, hogy tetőtérben lakom és nem szeretném, hogy nyáron hőgutát kapjon, van valami bevált trükkötök, ezzel kapcsoltban?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mit lehetne csinálni, nyáron kb. 31 fok szokott lenni a lakásban, amúgy nagyon sok ventillátorom van, nem tudom, hogy az segít-e.

2017. ápr. 13. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha tudod akkor nyáron tedd a ketrecét a ház leghűvösebb pontjára. Ventilátor is jó, de közvetlen ne fújasd vele a görényt, mert megfázhat a huzattól. Nyáron tegyél be neki törölközőbe csavart jégakkut, nagyobb csempedarabot ami hűvös, és rá tud feküdni.
2017. ápr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, majd kipróbálom :)
2017. ápr. 13. 11:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Csempedarab/gránit vagy acéllemez, ezek mind jól tartsák a hideget illetve fogj egy 2 literes palackot, be a fagyasztóba és tedd pl a függőágya fölé, a hideg lefelé száll, én patkányoknál használtam, ott hesszeltek a jégtömb alatt :D
2017. ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, nagyon jó ötlet :)
2017. ápr. 15. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!