Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem eszik a nyuszim?

Miért nem eszik a nyuszim?

Figyelt kérdés
Húsvétra kaptam egy nyuszit, sima házinyúl. Picike még, lehet az is a baj, vagy nem tudom, de alig eszik. Van előtte répa, alma, széna, fű, a vize mindig cserélve van, es nem fogadja el. Nem volt még nyuszim így aggódok érte, hogy mi kehet a baj. A fubol ragcsalt egy picit meg a repabol a tobbihez hozza sem nyult, es nem ertem. Mit lehet a baj? :/

2017. ápr. 15. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán az, hogy húsvétra vettétek. Kérdezd meg, hol hol vettétek. És azt is, hofy hány hetes. 6-7 hetes lehet, ezért ne is várj tőle nagy zabálást. Elég, ha egy kis tápot eszik.
2017. ápr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
mióta van meg? Ha csak ma érkezett valószínűleg csak fél még.
2017. ápr. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Itt kezdődött a baj hogy kaptál egy nyuszit amihez nem értesz és még hamar is lett elválasztva.

De a baj már megvan szóval nincs min rágódni, remélem azért leszögezed a környezetednek hogy ilyet többet ne.


1. Az étrendje úgy rossz ahogy van, csak nyúltáp és széna legyen előtte, ne adj még neki semmilyen zöldséget se füvet se semmi, valószínű hogy még kicsi is hozzá és ezek egyébként is felfújják, hasmenése lesz és elpusztul.


2. Nem tudom tálban vagy golyós itatóban van-e a vize, ha az utóbbiban akkor lehet nem tudja hogy kell használni, azt meg kell tanulnia.


3. Félhet még azért sem eszik és iszik, ez rettentő nagy stressz hogy ilyen hamar elválasztják az anyjától és a testvéreitől, úgy helyre kerül ahol kitudja mennyit gyömöszölik. Ne vedd ki a ketrecből és ne nyúzza senki mert ez végez vele a legrövidebb úton.


4. Ha már evett a répából és a fűből akkor nagyon figyeld a székeltét mert főleg ha semmi mást se evett több mint valószínű hogy ettől, és a stressztől hasmenéses lesz, akkor meg irány az állatorvos! De egyébként se hátrány ha elviszed hozzá.

2017. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, mi a f.s.z.ért vesznek még mindig egyesek ajándékba állatot???
2017. ápr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. valaszolo, megy a zold kez, koszonom. Utolso te meg ne oszd az eszt, ha nem tudod mi van. Nem az a tipus vagyok, aki husvetra kap egy nyuszit husvet utan meg kiszorja az utcara, termeszetesen velunk marad, ezert szeretnem a legjobbat neki
2017. ápr. 15. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha valóban a legjobbaz szeretnéd neki, akkor előre utánaolvastál volna a dolognak.
2017. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!