Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rám a szüleimet...

Hogy vegyem rám a szüleimet hogy vegyenek nekem egy hörit? (leírás)

Figyelt kérdés
Először is, már vagy 3 éve kérem őket, hogy vegyenek nekem, de anya hallani sem akar róla. Ezzel jön mindig: mert nagy sok figyelmet, felelősséget igényel, sok pénzbe kerül. Valami ötletetek nincs? :((

2017. ápr. 28. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mond nekik,hogy te fogod mindig gondozni, veszel neki dolgokat a pénzednől.
2017. ápr. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó, ha ezekkel tisztában vagy:

Törpehöri igényei: legalább 60*40 cm alapterület (személy szerint én inkább 80*60-at javaslok), 18-20 cm átmérőjű zárt futófelületű mókuskerék, fa ház, fa játékok, fa mászóka, fürdetőhomok.

Aranyhöri igényei: legalább 100*50 cm alapterület, 28-30 cm átmérőjű zárt futófelületű mókuskerék, fa ház, fa játékok, fa mászóka, fürdetőhomok.


Ezen kívül fontos, hogy legyen alattuk legalább 10-15 cm vastagon forgács. Érdemes szénát is tenni nekik, vagy egy kevés papíralmot. Megfelelő magkeverékre van szükségük. Indulási költségnek olyan 15-20.000 Ft-ot számolj, ha rendes helyen akarod tartani. Fontos, hogy magányos állatok, tehát egyedül szeretnek élni.


A szüleidnek mondhatod, hogy napi fél-egy óra foglalkozás elegendő. Nem hangos, nem büdös, szelíd, szerethető.

2017. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Aztán hátha megengedik :D
2017. ápr. 29. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozz be Facebookon a Hörcsög imádók csoportban. Ott sokat tanulhatsz az állatról. Aztán azzal majd leveheted a szüleidet a lábukról. Ha tájékozott vagy vele kapcsolatban, talán hamarabb beadják a derekukat. ;)
2017. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!