Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen patkányt tartani? És...

Milyen patkányt tartani? És hogyan vegyem rá a szüleimet?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett a patkány mint háziállat.Pár kérdésem azért lenne.A Ferplast Furet ketrec elég nagy 2 patinak?Ill. Szabolcs megyében honnan lehet beszerezni?:/ Max Debrecen.Mennyire nyugodtak?És ami a fő kérdés..hogyan beszéljek anyummal?Karácsonyra kisállatot kérek mert a telefon még bő bő ráér.Nah szóval most jelenleg van a háznál egy süni hörcsög kutya és egy macska.Ebből a süni és a hörit 100%ig én gondozom és az én pénzemből megy minden.A macskát és a kutyát 50-60%ban én gondozom és adok a költségekbe.De anya azt mondja elég ennyi állat.Szerintetek?

16L



2016. dec. 9. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
közepesen eszek sokat, lehet velem játszani, hétvégére kell egy kis green, nincs nagy igényem.
2016. dec. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Állatot nem kérünk/adunk ajándékba. Azonkívül ha egyszer azt mondja, hogy elég, akkor elég. Majd ha elköltöztél, egy egész állatkerted is lehet.


2-es, az jó dolog, hogy van önkritikád.

2016. dec. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Normális kereskedésből való is lehet nyugodt, kezes állat, a macskát megfogják ölni ha szívózik majd. Elég közvetlen állat, sokat lehet vele foglalkozni, én is azt mondom hogy nem kéne pluszban még két állat, mert nem lehet rájuk egyformán időt szakítani.

Inkább tanulmányozd még a tartásukat, külföldi oldalakról is, ketrec kialakítása, játékok.


Ha szoktál járni kereskedésbe és tartanak is pl csuklyás patkányt, akkor közelebb is kerülsz hozzájuk, és látni fogod a viselkedésüket.

Pl az sem elhanyagolható hogy a hímnek vagy nősténynek erősebb a vizelete, ugyanis lényeges ez is.

2016. dec. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem amíg a szüleid az állatok eltartói addig ők diktálnak!
2016. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek anyukáddal. A patikat ki is kellene engedni ám nap mint nap, szabadon is futkározni, mozogni. A kutyával, de főleg a cicával hogy akarod ezt kivitelezni?

Saját pénzed diákmunkából van?

Ennyi állat, főleg a kutya és cica, elég sok pénzbe és időbe kerül, ha normálisan akarunk gondoskodni róluk. Inkább velük foglalkozz többet.

2016. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg anyádtól, hogy milyen patkányt tartani :P ... amugy voltam egy lakásban ahol volt v. 3, iszonyat büdösek és az lenne az utolsó állat amit tartanák, a gazdi azt mondta, hogy intelligensek meg okosak, de én csak a rendetlenséget a szart meg a bűzt éreztem meg láttam, eléggé undoritó volt számomra ugyh. konkrétan nem mennék bele a patkányba és nem elég annyi állat amennyi most van ?
2016. dec. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék egyszer patkányokat, de szerintem is elég ennyi állat, ami nálatok van, no persze, nem látok rá nagyon a helyzetre, de ez a tippem. Mindegyikkel foglalkozni kell. Itt csak macska van, de kinti, s ha be is járkál, a patkányok szobáját (ami az enyém :)) zárni fogom. Mert abban nem bízom, hogy kijönnek egymással.

A macska elvan magának, pár simi bőven elég neki, azt pedig kap, olyan kis bolyhos, dorombolós, aranyos... Amúgyis jobban kedveli a páromat. Bőven lesz időm a patikra. Sok helyet igényelnek, de a szobámban elférnek, ki is engedem őket... Ezt sok más állattal nehezen tudom elképzelni, főleg a kutyával kell igen sokat foglalkozni...

2016. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!