Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nem rég vettem 2db dzsungáriai...

Nem rég vettem 2db dzsungáriai kis höröcsögött már 4napja hogy nállam vannak amikor adnék nekik enni akkor mindig a kis ujjamot harapdossák mindig hogyan lehetne őket meg szedliditeni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 30. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugye külön vannak?

Én egy egészen picit rákoppintottam az orrára, ha harapdált! De tényleg csak nagyon finoman, hiszen nagyon pici állatok!

2017. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Remélem, külön helyen tartod őket. Ha nem, azonnal vedd őket külön. Magányosan élő állatok, tilos őket együtt tartani. Igen, akkor is, ha testvérek. Egy hétig hagyd őket békén, csak enni adj nekik. Addig hagyni kell, hogy megszokják a helyüket. Utána lehet szelídíteni. Valószínűleg azért rágcsálnak, mert próbálkoznak.


Eleve nem kellett volna kereskedésből venni, mert amellett, hogy félretájékoztattak a tartással kapcsolatban, még csak nem is szelídek. Tenyésztőtől kellett volna vásárolni. De mát mindegy.


Facebookon csatlakozz be a Hörcsög imádók csoportba, ott egyszerűbb segíteni.

2017. máj. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szedd őket külön.

És fokozatossan szoktasd magadhoz.Ha adsz nekik , akkor vegyél el kézből, esetleg másszanak bele a tenyeredbe. Ha megszoknak, utána ki is veheted őket(külön-külön, ne találkozzanak)

2017. máj. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!