Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit kell adni egy Dzsungár...

Mennyit kell adni egy Dzsungáriai törpehörcsögnek?

Figyelt kérdés

Gyümölcsből, és zöldségből

naponta mekkora darabot kell adni egy Dzsungáriai törpehörcsögnek? Még friss tartó vagyok, és erre sehol sem találtam választ, csak nagyon halványan sejtem. :/



2017. ápr. 9. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyümölcsöt nagyon ritkán adj szerintem, akkor is olyat,ami nem annyira cukros(szóval ne banánt pl)

Zöldésgből mehet akár minden nap, de adhatsz neki növényeket is, pl pitypang,csalán stb. Napi szinten mehetnek.

És mindig legyen előtte táp is, valami jó minőségű magkeverék.

A fehérje is fontos, heti 2-3 alkalommal pl lisztkukac,csótány,szöcske stb.

2017. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Méretet tekintve én max egy ujjpercnyi mennyiségű zöldséget szoktam, de azt is inkább két részletben.
2017. ápr. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2017. ápr. 10. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Én zöldséget naponta kétszer szoktam adni: reggel és este. Mindig változatosan kap. Gyümölcsöt csak heti egyszer vagy ritkábban adok, mivel cukorbeteg lehet. Fehérjét 2-3 naponta kap. Megfelelő minőségű magkeverék pedig mindig van előtte (mint zöldség).

Ezeket eheti: [link]

2017. ápr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor én is így teszek! :)
2017. ápr. 12. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!