Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a nyuszimat kiengedem a...

Ha a nyuszimat kiengedem a kertbe füvet enni és futkározni akkor baj ha nem eszik olyan sok száraz tápot és szénát?

Figyelt kérdés

Nemrég először kiengedtem a kertbe hogy ismerkedjen vele.Az elején nem csinált semmit csak feküdt a fűben.Es a többi alkalommal egészen fölbátorodott és futkározott es sok füvet evett

Lehet hogy elég neki a fű és azert nem eszik olyan sok tápot és szénát?

Hogyha véletlen nincs időm kiengedni egy nap akkor rendesen eszik



2017. ápr. 30. 18:21
 1/6 anonim válasza:
11%
Ha kiengeded ,akkor sajnos valószínű oda sem ér majd a fű evéshez mivel abban a pillanatban ott terem mögötte a nagy farkas és szétmarcangolja darabokra a nyuszidat.
2017. ápr. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mondom a KERTBE

Az egyetlen veszélyt a szomszédban levő macskák jelentenék de mivel közbe őrzöm a nyuszit meg a macskák amugyis leszarják a nyulat

A kutyámmal is jóba van

2017. ápr. 30. 19:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj. A táp egyébként is inkább csak nasi, szóval nem baj, ha kevesebb fogy. A friss fű meg tökéletes alternatívája a szénának. Azért legyen előtte bőven széna, de ha füvet eszik helyette, az tökéletes.

Úgy veszem ki a kérdésből, hogy több alkalom volt már, de ha mégse, akkor először csak kicsit egyen, ugye nyúlnál minden új dolgot lassan, fokozatosan vezetünk be. De ha már többször volt kint, akkor már nem lesz gond.

2017. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Okés köszi :)

Adtam mar neki füvet többször csak most engedtem ki először a kertbe

2017. máj. 1. 20:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyan nem írtam, de be van oltva ugye?
2017. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze,be van oltva :)
2017. máj. 3. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!