Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fél éves leányzó Nyuszikám...

Fél éves leányzó Nyuszikám mellé szeretnék társat van itt nyuszikhoz értő tag?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ird:)
2017. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor szia :) kérdéseim vajon lányka nyuszkót vásároljak mellé?És ha igen,akkor mennyi időset?Kicsit vagy korban egyformát a meglévővel?Nem akarom,hogy magányos legyen,én mégiscsak ember vagyok nem nyuszi!Jobb lenne mellé egy nyuszitárs de félek,nem lesz-e baj míg dolgozok?
2017. máj. 2. 17:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Fiúcskát nem akarok mellé,mert nem szeretnék kisnyulakat!Házikedvenc a Hófehérkém és csak játszótársat szeretnék mellé
2017. máj. 2. 17:49
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiut,3honaposat es ivartalanitasd mindenkepp..Elobb a nostenyt ivartalanitasd,majd vedd meg a masikat.


Nekem is igy vannak.

Mondjuk azelott pl:szobatiszta volt,de megvettem a masikat,ivartalanitattam azt is es mar jo eve keptelenseg oket raszoktatni.:P

2017. máj. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hófehérkémmel is nehéz dolgom volt,mire szobatiszta lett,de mostanra már teljesen szobatiszta,övé lakás 100négyzetméteren,és most már nem rág meg semmit,nyuszibiztos az egész ház,nagyon okos,tanítható csak játszótárs is kellene neki..Azt mondod nem lesz szobatiszta ha társa lesz? Ajjajjj :(
2017. máj. 2. 23:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű, hogy nem lesz szobatiszta, ha társa lesz! Az ivartalanítás után szobatisztaságra igenis visszanevelhetők, csak türelem kell hozzá. Javaslom, nézz körül a nyúltenyésztők között a neten, ha tenyésztőtől veszel, ő egészséges, ellenőrzött állatot ad, származási lappal, és ellát tanácsokkal. Bátran kérdezhetsz is tőlük, azt is, hogy milyen nyuszit javasol a meglévőd mellé. Azok szakemberek, itt leginkább a nem hozzáértő emberek jönnek megosztani a véleményüket saját tapasztalataikról, valamint okoskodni. Ritka az, hogy itt tényleg hasznos válaszokat kapj. A facebookon is találsz tenyésztői csoportokat, maguk a tenyésztők is fent vannak.
2017. máj. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem lány nyuszit vegyél mellé, hasonló korút, mint ő.

Ha nagy helyen szoktatod őket össze, akkor nem lesz baj, megszokják majd egymást rövid idővel.

Ha fiút vennél, akkor előbb ivartalanítasd valamelyiket, egy percre sem teheteted össze a fiút és a lányt ivarosan.

Szóval szerintem lány legyen, kevesebb macera úgy.

2017. máj. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Oké,köszi mindenkinek a válaszokat!Jövő héten rámegyek az ügyre :)
2017. máj. 4. 18:09
 9/9 A kérdező kommentje:
Már megvan a nyuszitársa neki,de azóta nem nagyon akar enni.Ez normális dolog?Aggódom a régi nyuszimért.A szénához sem nyúl mit tegyek?Nagyon szeretik egymást,ugrándoznak,szaladgálnak és játszanak,de mért eszik azóta keveset?
2017. máj. 17. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!