Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » NYUSZI IVARTALANÍTÁS! Több...

NYUSZI IVARTALANÍTÁS! Több kérdésem is lenne ezzel kapcsolatban.1. Legfontosabb? Tudtok jó NYUSZIKHOZ ÉRTŐ állatorvost Budapesten? (Akinél ivartalnítani tudnánk)

Figyelt kérdés

(Nem baj ha drága csak értsen ahhoz amit csinál)

2.Most 6 hónapos.Már lehet ivartalanítani?

3.Van még valami fontos tudnivaló az ivartalanítással kapcsolatban?(Azt tudom hogy gázzal altatják őket)Előre is köszönöm a normális válaszokat.


2016. aug. 15. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

1 exopet

2 igen

3 majd a doki elmond mindent. Arra kell figyelni, hogy egyen.

2016. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Exopetben ivartalaníttattuk mi is, profik :) Én megvárnám a helyedben vele az őszt, amikor már biztos nem jön 40 fok. Nagyon fontos, hogy egyen előtte, mert utána nehezebben veszi rá magát és leállhat az emésztése!
2016. aug. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Szülinapomra összedobják nekem az ivartalanítás pénzt a szüleim.A szülunapom meg szept.7-én van, úgyhogy ősszel fogjuk.És köszönöm a tanácsot.
2016. aug. 15. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!