Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Néha este vagy éjszaka amikor...

Néha este vagy éjszaka amikor kapar a nyulam és már nagyon idegesít, odamegyek és ráverek egy nagyon picit. Nagyon rossz ember vagyoK? :S

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
dobd át a szomszédba :D
2010. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enyém is, tapsolni szoktam :D, akkor abba hagyja. Ha türelmem van meg kiengedni... Néha hajnali 3-kor is...
2010. máj. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy azért kapar, mert idegesíti a horkolásod, és ki akar szabadulni a ketrecéből, hogy beleharaphasson egy nagyot a füledbe.
2010. máj. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nyuszira ütsz rá akkor agresszívan is reagálhat, ha nagyon idegesít csapj nagy zajt, vagy adj neki szénát esetleg zöldség levelet.
2010. máj. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miénk amint betesszük a kb. 5 óra kintlét után, egyből elkezd hisztizni, kapar, rág, sőt röfög is néha.

Ilyenkor kap kekszet, szénát, száraz kenyeret és egy darabig akkor elvan... :) Néha én is rácsapok a dobozára, de az csak ideiglenes megoldás, az előbbi sokkal hatásosabb.

2010. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szabadságot szeretne... mit csinálnál ha téged egy 3szor 3 méteres dobozba zárnának? kussban ülnéL? szerintem elég szarul esne ha ki akarnál szabadulni és még rád is basznának egyet... lehet h neked nagyon picinek tünik de ö könyörgöm 100ad akkora mint te... szerintem ezt igy nem lehet megoldani, és nem is helyes...
2010. okt. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez nem normális dolog, igen nagyon rossz ember vagy ha ütögeted a nyuszit!

Fogalma sincs szerencsétlen állatnak miért kapja.

2014. szept. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!