Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy ember képes 1, vagy akár...

Egy ember képes 1, vagy akár több kg hízni egy nap - azaz éjszaka - alatt zsírban?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült 3 kg-ot hízni...

Amikor megjön, előtte 1-2 nappal egész nap csak eszek.. és hát Olaszországban tudod, a sok pizza, lasagne, tészták.. :D Egész nap ettem :D Másnap 3 kg-val nehezebb voltam

2009. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hízókúrázni akarsz ?:)
2009. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egy kiló pluszhoz 7000többletkalóriát kell elfogyasztanod mint amire alapból szükséged van...hát nem lehetetlen de azért nem hinném.A menstruáció előtt és közben pedig vizet tart vissza a szervezet ezért vagy kicsivel súlyosabb.(valamelyik előző válaszolónak)
2009. dec. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. :) De első válaszoló, nem lehet hogy az a 3 kg csak azért volt mert még a szervezetedben volt az a sokminden? Csak azért kérdezem, mert ma egész dél után túrótortát ettem, és hát... Mert lehet hogy ha ma még nem kakilom ki, és iszok egy csomót, és menzeszem van (most igazából nem várható menzesz) akkor többet mutat a mérleg, de hogy az tényleges zsírgyarapodás is lehet azt nem tudom!?
2009. dec. 5. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:

A súlygyarapodás nem egyenlő a zsírgyarapodással.


Lehet több a súlyod egy kiadós ebéd után, kakilás előtt, vízvisszatartás miatt, izomtömeg-növekedés miatt is.


Hogy lerakódhat-e rajtad egy kiló vagy annál több zsír egy éjszaka alatt... erről sajnos gőzöm sincs.

2009. dec. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
biztos hogy nem tudsz egy éjszaka alatt 1 kg zsírt felszedni. persze a súly lehet több egyik napról a másikra akár 2 kilóval is, de nem zsírlerakódás miatt.
2009. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!