Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meik kisállat lenne a legjobb?

Meik kisállat lenne a legjobb?

Figyelt kérdés

Egy nagy nyúl ketrecbe lenne napi kiengedés ha szükséges játékokat is veszek neki(k) tapasztalatok stb

Görény;aból egyet tudnék és tudnék vele foglalkozni

Hörcsög; ha szükséges veszek ketőt is

Degu;róla nem nagyon tudok semmit de apukámnak volt régen

Csincsilla:nem nagyon tudol róla

Tengerimalac;tudom hogy egyedül nem ió tartani meg félősek

Törpe sün;ő is inkab északa van ugy tudom

Tapasztalatokat szeretnék kérni meg árakat meg tartási tipeket van 2 nyuszim egy épületben vannak napi 2 óra kiengedés kifutóba és 15 perc séta a szabadba ugyam ugy tudom ezt biztositani más álllatnak is csak ő ugye nem egy épületben lenne hanem nagy nyúlketrecben.


2017. máj. 25. 11:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem "SEMEIK". Főleg, ha nem "tudol" róla...


"Inkab" a helyesírási szótárt olvasgasd. "Északa" is...

2017. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
39%

Nyuszik mellé görényt ne!!!

Vagy a nyulak vagy a görény bolondul meg az udvaron a másik állat szagától/ürülékétől! A nyúl a görény egyik tápláléka!

Pontosabban mekkora a nagy nyúlketrec?

2017. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
A "lenne" szót véletlenül helyesen írtad a végén. Figyelj oda.
2017. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
46%

Tengrimalacból és deguból kettő kell, kettejüknek a nyúlketrec elég kicsi, főleg a deguknak. Ha nagyon sokat kiengeded őket, akkor a két tengerimalac mehet, bár nagyobb hely jobb lenne nekik.

Görénynek, sünnek ez a hely nagyon kicsi, felejtsd el!

Csincsillának magas ketrec kell, a nyúlketrec nem alkalmas a tartásukra (belőlük is több kellene), ezt is húzd ki a listáról!

A hörcsög az, aminek ez a méret jó, de vigyázz, valószínűleg kiférne a ketrec rácsai között (tehát át kellene egy kicsit alakítani, hogy biztonságos legyen)! És hörcsögből (a Campbell és a Roborovszki kivételével) TILOS többet együtt tartani!!!


Tehát a legjobb 1 hörcsög úgy, hogy megoldod, hogy ne tudjon szökni, esetleg 2 tengerimalac, sok-sok kiengedés mellett!

2017. máj. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Telefonon vagyok azért irtam ugy.

És akkor a süni az nem ugye?

Akkor 2 tegerimalac lesz köszönöm

2017. máj. 25. 13:34
 6/17 A kérdező kommentje:
Mert a görénnyel is bírnek eleget foglalkozni de azt akkor tilos ha nyuszik is vannak amugy a görény más épületben lenne
2017. máj. 25. 13:43
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem, sem a süni sem a görény.

Függetlenül a nyulaidtól, a süninek sokkal nagyobb hely kell, a görényt meg csak éjszakára / pár órára zárhatod be, őt inkább el kell engedni a lakásban.

2017. máj. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Annál nagyobb ketrec nincs is és egy ismerősöm is vett sünit és akkora a ketrec mint nekem és a t4nyésztő adta de mindgey mert 2 tengerimalac lesz
2017. máj. 25. 14:37
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Az nem jelent semmit.

Sok tenyésztő mond kisebb helyigényt az ideálisnál:(

2017. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%

"görényt meg csak éjszakára / pár órára zárhatod be, őt inkább el kell engedni a lakásban."


Ez azért nem így van. Napi 3-4 óra kiengedéssel és aktív játékkal tökéletesen elvan egy görény. Idősebb korában meg még ennél is kevesebbet mozognak. Tapasztalatlan gazdinak nem is ajánlatos a görényt szabadon hagyni napközben a lakásban felügyelet nélkül mert kárt tudnak tenni maguknak. A nyúlketrec viszont kicsi nekik, talán egy öreg görcinek elég csak. Én abban tartottam a 6 évesem aki nem jött ki a másik kettővel. De ő egy nap max csak pár órát volt fent, a többiben végig aludt.

2017. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!