Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpe selyemmajmot lehet tartani?

Törpe selyemmajmot lehet tartani?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyibe kerül? Kell hozzá engedély? Honnan lehet beszerezni?

2017. jún. 6. 00:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom,illegális a tartása. Ráadásul nagyon meggondolnám, hogy vadállatot tartsak. Hatalmas hely kell neki, több százezer forintba kerül, cserébe csak nézegetni lehet, nem olyan, mint egy kutya vagy egy macska, sőt, szerintem egy hörcsög is szórakoztatóbb hosszú távon.


[link]

[link]

2017. jún. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szlovákiára is ezek a szabályok vonatkoznak? Egyébként halakkal mit csinálsz? Azt is csak nézegeted, és én nem szelídíteni szeretnék csak a látvány miatt 2-4 db-ot. De persze ez csak nagyon távoli álom még akkor is ha szabad.
2017. jún. 6. 15:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, nem tudok szlovákul.

Igaz, hogy a halakat is csak nézegetni lehet, cserébe kb egy négyzetmétert foglal csak el, heti kb fél órát kell rászánni és nem kerül félmillió forintba vagy még többe. Egy egzotikus vadállatnak maximum a rabszolgája lehetsz, nem a gazdája. Szobányi ketrec, különleges étrend, nem lehet csak úgy rábízni a szomszédra (valószínű, hogy soha nem mehetnél nyaralni), keresni kell egzotikus állatokra specializálódott állatorvost... Szerintem nem éri meg, de te tudod.

2017. jún. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez csak egy felvetés volt. Most,sőt sztem 10-20 éven belül sem lesz. Csak érdekelt.
2017. jún. 6. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!