Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen egy vadász görény...

Milyen egy vadász görény gazdijának lenni?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék egy vadászgörényt, sokat olvasgattam rólla de kíváncsi lennék hogy milyen egy vadászgörény gazdijának lenni. Tulajdonosoktól kérnék egy kis ismertetőt. Etetés, játék, taníthatóság, emberekkel való kapcsolata. Előre is köszönöm!
2017. jún. 24. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Olvass utána a Magyar Vadászgörény Klubb oldalán.
2017. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Olyan mintha lenne egy gyereked egy kutyád, és egy macskád, és mindez egy állatba gyúrva. Bizonyos szinten taníthatóak, de nagyon önálló lények, nem fognak pattanni a gazdi minden szavára. Ha belemerülnek a játékba akkor önveszélyesek is lehetnek, hogy ha nem úgy van kialakítva a környezet számukra (nekem esett már le görényem a lépcső tetejéről mert pont ott jutott eszükbe egymást gyepálni). Az meg hogy az emberekkel milyen kapcsolatuk lesz neveléstől függ, illetve részben a személyiségüktől is. Nálam az egyik göri tipikusan egy gazdás, mást általában csipked, és nem engedi hogy fogdossák, míg a másik az kellő ismerkedés után szinte mindenkihez odamegy barátkozni.

De én is azt javaslom, hogy olvass utána először, meg ha rászántad magad akkor keress egy jó tenyésztőt, és menj el hozzá látogatóba. Ott majd úgyis minden tudnivalót el fognak mondani.

2017. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!