Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS! Mit csináljak a két és...

SOS! Mit csináljak a két és fél hónapos házi nyuszimmal?

Figyelt kérdés
Most mennénk nyaralni 2x 4 napra, minimum egy hetet pedig a beteg nagymamám mellett szeretnék tölteni. Ez a bő két hét egy huzamban lenne. Egy ismerősre tudnám bízni a nyuszim, de láttam már az ő nyuszijait, meg hogy hogyan élnek a kis szőrmókok, és inkább nem. A kérdés, hogy kibírná-e a két órás utazást oda, majd két héttel később szintén két órát vissza a meleg kocsiban? Ja, és elég gáz lenne, mert egy elég pici ketrecben tudnám csak tartani őt, esetleg az utcára levinni sétálni, mert kert nincs. Vagy jobb lenne az ismerős?
2017. júl. 23. 10:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Majd szólj, hogy mikor kell röhögni
2017. júl. 23. 10:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lenne az ismerős, kis nyuszinak szörnyű lenne annyit utazni. Adj az ismerősnek olyan dolgokat amire az állatkának szüksége van és mondj el neki mindent hogy, mit hogy csináljon. Ha meg nem vállalja, vagy valami más, akkor keress a neten. Sok ember van aki némi pénzért elvállalja a nyuszi gondozását pár napra.
2017. júl. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én véleményem szerint jobb lenne ha egy ismerősödre bíznád, és ha lehet ,akkor inkább válassz egy harmadik opciót: egy másik ismerősödre bízod. Minden élelmet amire szüksége van a nyuszinak, egyéb fontos cuccokat odaadsz az ismerősödnek (még ha neki nincs is nyula) de akkor elmondod neki, hogy mit hogyan kell csinálni, és hogy tudna-e rá vigyázni, esetleg odaadod neki a telefonszámodat, (ha nincs meg még neki), te is elkéred az övét, és így minden nap esetleg tudtok beszélni. Szerintem nem lenne jó a nyuszinak ha be lenne zárva. De ez az ÉN véleményem :)
2017. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, akkor marad az ismerős :)
2017. júl. 23. 10:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy kérdés, miután felnőttek, mennek a pörköltbe a nyuszik ? Mert akkor nem túl szép perspektíva vár rájuk...
2017. júl. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyjából olyan lenne, mintha az anyámat enném meg. Családtag
2017. júl. 23. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Van egy csomó kisállatpanzió is, de szerintem jobb lenne egy megbízható ismerős...
2017. júl. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!