Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai höri!? (bővebben...

Dzsungáriai höri!? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Még nincs 1hete,hogy van egy Dzsungáriai hörcsögöm és fura,hogy egész nap a forgács alatt fekszik és nem csinál semmit.Nem eszik semmit én úgy látom.Karikát is ha berakom hozzá azzal sem csinál semmit,csak alszik.Mi lehet vele?Minden nap az üres akváriumot nézem!
2010. máj. 23. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Este is?
2010. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Este is.Mindig a forgács alatt van és alszik.Csak akkor látom ha felkeltem és kiveszem egy kicsit.De ha visszateszem az akváriumba csak úgy kaparja be magát a forgács alá.Nem volt még ilyen hörim csak arany,de ő más volt.
2010. máj. 23. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen idős? Amikor az én dzsungi hörcsögöm kicsike volt mindig sokat aludt (: még most is (lassan egy éves) elég lusta (:
2010. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyi ídős,mert nem mondott semmit az eladó.Kérdeztem,hogy milyen nemű fiú,vagy lány.És a válasza az volt tök mindegy.Szóval ki lettem segítve :(
2010. máj. 23. 19:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Éjszakai állát, ez már csak így lesz. Nekem roborovski van, az sem egy nagy szám, nem is látom sosem, csak az tűnik fel hogy reggelre elfogy a kaja amit este beadok neki.
2010. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem lassan 2éves lesz a dzsungáriai törpehörim.mikor meg kaptam akkor sokat aludt és keveset láttam.este viszont nagyon aktiv volt.kb.fél éve, h éjjel-nappal fent van.viszont most már, h ,öregebb' kevesebbet van fent és sokat alszik. biztos majd a tiéd is aktivabb lesz ha már meg szokta az új helyét!!!
2010. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Még szerintem fiatal azért alszik rengeteget. Ha idősebb lesz szerintem többször is kijön. Meg amúgy éjszakai állat.
2010. máj. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem most van egy 5 hetesem, ez alszik pár percet és állandóan a kerekében van. Szerintem ők sem egyformák aktívság szempontjából. Jelenleg nekem 4 van, ő a legkisebb, a többi is szeret aludni,a pici lány a többi 3 fiú. Én úgy vettem észre a fiúk lustábbak! :) De este fel kellene hogy keljen, és mozgolódni,rágcsálni. :)
2011. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!