Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm sajnos daganatos....

A hörcsögöm sajnos daganatos. Jól teszem ha még életben hagyom?

Figyelt kérdés
Sajnos az aranyhörcsögöm daganatos. Van egy nagyon nagy a lábán, ami sebes. Ezen kívül négy borsó nagyságú a teste többi részén. Már voltam vele orvosnál, aki azt mondta, hogy műteni nem érdemes, ha már ennyi kijött rajta, nem tudna rajta segíteni. Viszont még jó étvágya van, és nem látom (láttuk az orvossal), hogy fájna neki valamelyik is, a viselkedése a régi. Az orvos azt mondta, amíg eszik és láthatóan nincsenek fájdalmai, addig hadd éljen, de ha majd kezd lesoványodni, nem enni, vagy fájdítani valamelyik daganatos részét, akkor el kell altattatni. Én így teszek, hogy amíg látom rajta, hogy jól van, addig szeretném ha velem maradna. Vagy más nem így tenne? Légyszi írjátok le, ti mit tennétek ebben a helyzetben? Úgy nem lennék képes elaltattatni, hogy még eszik jól, és virgonc. Szerintetek?
2010. máj. 23. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha még jól érzi magát,legyen melletted,de ha már látod hogy lesznek fájdalmai,jobb lesz elaltatni,hogy ne szenvedjen szegényke.
2010. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%

Most komolyan egy állatorvos véleményénél nyomósabb indokot szerinted itt fogsz hallani????

Egy szakképzett ember megmondta, mi a teendő és mikor.


Ha ideír egy unatkozó 12 éves srác hogy altasd el elaltatod?

vagy ha valaki szívhez szóló történetet ír, hogy akkor se engedd el ha már láthatóan alig él, hagyod szenvedni?

2010. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amíg jól van mindenképpen legyen melletted...(nekem is volt daganatos a hörcsögöm...2 hónappal a daganat észrevétele után teljesen jól volt...csak utána kezdett romlani az állapota)
2010. máj. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem a patkányomnak volt daganata. De előbb vettem észre, minthogy orvoshoz menjek, ő később mondta. Először megvakult, aztán lebénultak a lábai. Nagyon fájt, de el kellett altatni.


Szerintem ameddig jól érzi magát, addig had éljen. De amint látod, hogy fáj neki valami, azonnal altasd el.

2010. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Malcolm válasza:
0%

AZONNAL ÖLD MEG!

tipp: tedd be a mikróba egy percig majd, rúgj bele kettőt!

2010. okt. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!