Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac tartásáról mik...

Tengerimalac tartásáról mik lehetnek a megfelelő válaszok az az alábbi kérdésekre?

Figyelt kérdés

Mekkora a minimum ketrec méret 2 malac számára?


Milyen gyakran kell mérni a súlyukat?


Milyen nemű malacokat lehet együtt tartani?



2017. aug. 7. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ketrec minimum: 120cm×60×45

Mérés: hetente

Ketrecben: csak lányok/csak fiúk kiveve ha a fiuk kasztralva vannak, akkor lehet vegyes is

2017. aug. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2017. aug. 8. 08:47
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
A Ferplast Tengeri malac es nyúl 120-as ketrecét tudom ajánlani, egész egyszerű összeszerelni és van hozzá itató, etető tál es bújóhely.
2017. aug. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Méréshez pedig elég egy sima konyhai mérleg
2017. aug. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Két kislányt ajánlok együtt tartani.

De ha kereskedésből veszed, akkor sajnos jó eséllyel vemhesek, úgyhogy kereskedésből én inkább két fiút vennék , alaposan ellenőrizve az ivarszervüket.

De a legjobb, ha tenyésztőtől veszel, úgy akár két lányt is vehetsz, tenyésztő nem fogja vemhesen odaadni neked.

Szóval vagy két lány,vagy két fiú.

Vagy ivartalanítva bármilyen nem.

A minimum itthon 120x60 cm alapterület.

De külföldön több négyzetméteres kifutókban tartják őket hobbi szinten, szóval ha megoldható, akkor nyugodtan lehet kicsit nagyobb a ketrec vagy a kifutójuk.

2017. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és nem tudjátok, hogy melyik az a fb csoport, ahol ezek a beugrókérdések?
2017. aug. 13. 22:47
 7/8 anonim válasza:

Én úgy tudtam, minimum 100*50-es ketrec kell, mármint az enyém ilyen, és a legtöbb malacos weboldalon ezt olvastam. Minimum 100*50, de ha teheted, nagyobb.

A súlyát nem tudtam, hogy gyakran kell mérni o.O

Egynemű malacokat kell együtt tartani. Lány-lány a legnyugodtabb változat, illetve fiatalabb fiú-idősebb fiú, mert akkor egyértelmű a rangsor. Ha egyidősek a fiú malacok, előfordulhat verekedés. Ha fiú-lány, akkor a lány állandóan vemhes, ami rosszat tesz neki is, és bele is halhat! Illetve nem egészséges és nem legális így 'tenyészteni' a malackákat. Ivartalanított fiú-lány páros mehet együtt, ők általában jól összeszoknak.

2017. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt tudjátok e h melyik az a Fb csoport ahol ezek a beugró kérdések?
2017. aug. 21. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!