Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Denevérek költöztek a kémény...

Denevérek költöztek a kémény és a bélés közötti résbe, este 132db-ot számoltam kirepülni. Mi lesz velük?

Figyelt kérdés
A kérdésem az,hogy: Ott is akarnak telelni vagy elhúzódnak más helyre mire beköszönt a tél? Szegények ott elpusztulnak ha jön a fűtés szezon és még ott lesznek.... :/
2017. szept. 3. 13:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, csak azért bújtak oda, mert egyéb helyet nem találtak...és ha "kényszerűségből" vannak ott, akkor télleg jó esélyük van arra, hogy nem élik túl a telet. Ezt sztem szakember egy pillanat alatt fel tudja mérni. Segíts rajtuk! Olyan tempóban csökken a számuk és az életterük, hogy nem véletlenül lettek FOKOZOTTAN (!) védettek.
2017. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugye, megkíméled őket, gondolkodsz felőlük?

Léptél valamit az ügyben?

2017. szept. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik eltüntek. Majd ma este kiülök az udvarra mert napok óta nem láttam egyet sem.
2017. szept. 10. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!