Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5-3 év közötti gyermekednek...

2,5-3 év közötti gyermekednek mennyire sütöd meg a tükörtojást? A sárgája még folyós vagy kemény? Milyen gyakran kap?

Figyelt kérdés
2013. márc. 29. 23:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
a tükörtojás nálunk attól tükörtojás, hogy tunkolni lehet, tehát folyós a sárgája. a gyereknek is pont annyira sütöttem meg, mint magunknak, tehát folyósra. és heti egyszer tuti van évek óta.
2013. márc. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én mind két oldalát megsütöm a tükörtojásnak, nemszeretem ha folyik a sárgája, a gyerek sem.
2013. márc. 30. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi úgy készítjük, hogy kicsit folyik még a sárgája, de azért van már keményebb része is.

A múltkor sikerült túlsütnöm és a 3 évesem nem evett belőle egyáltalán, mert ő úgy nem szereti, ha nem lehet tunkolni :))))

2013. márc. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi is tunkolni szeretjük. :-) Hetente kb. egyszer kapnak. Nagyon szeretik.
2013. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Kemenyre. Pont nem hiányzik a szalmonella az életünkből.
2013. márc. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4,5 éves a fiam, de én nem adok neki tükörtojást, pont azért, mert az folyós sárgájával az igazi. Ő csak rántottát kap.
2013. márc. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mentek a zöld kezek :-).


Nekem is azzal van a gondom, hogy tunkolva az igazi, de nem nagyon merem úgy adni.

2013. márc. 30. 07:37
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁ azért őszintén te mint felnőtt életed során hányszor lettél szalmonellás a megfelelő helyen vett megfelelően tárolt és felhasznált tojástól szóval ennyire nem kell szerintem aggódni (de ez csak az én véleményem) Félig folyósra hagyom a sárgáját ( a fehérjét viszont nagyon utálom ha kicsit is folyós marad).

3.5 és 5.5 évesek a gyerekeim heti 1szer esznek vagy rántottát vagy tükörtojást vagy bundás kenyeret.

2013. márc. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En nem voltam, de a gyerekem igen. Hat ne tudd meg milyen volt melyvenaba szúrt infuziora kötve látni....
2013. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ugyanúgy szereti a fiam,ahogy én,sárgája folyik,fehérje nem.én úgy sütöm,hogy az alját ropogósra,és amikor megfordítom,akkor éppen csak pár másodpercre.imádja kenyérrel kitunkolni

ezt azért merem megtenni,mert csak házi tojást adok neki,amit Dédiéktől hozunk két hetente vidékről,garantáltan friss,és jól megmosom a tojást sütés előtt.még soha nem volt gond

kop-kop-kop

3,5 éves a fiam

2013. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!