Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék házi egereket...

Szeretnék házi egereket viszont van két macskám?

Figyelt kérdés
Külön szobába tartanám ôket és oda nem mehetnének be a cicák, szerintetek megoldható lenne?

2017. szept. 17. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg meg tudod oldani, hogy ne találkozzanak, az oké.

Én is tervezek patkányt a macskál "mellé". Ott majd észnél kell lenni, mert hiába kinti macskák, szeretnek felszaladni az emeletre, én pedig nem csukom az ajtómat. Na akkor ez meg fog változni. Csukom az ajtót és ha a macska felszalad (oly gyors, hogy nem mindig tudjuk megállítani), akkor azonnal lehozzuk, így semmi gond nem lehet. Ha pedig lent sétáltatom a patikat, akkor zárva lesz a bejárati ajtó s ha valaki ki akar menni, azonnal felveszem őket, a másikunk pedig elkapja a besurranni kívánó macskát. Ha egyedül vagyok, akkor előbb elzárom a patikat külön szobába.

El nem tudom képzelni, hogy baj legyen, MINDIG lesz köztük minimum egy zárt ajtó, amit ezek a macskák nem tudnak kinyitni (volt macskám, aki megtanulta az ajtónyitást), de ha sikerülne, akkor is elkapnám azonnal.


Még egy macska sem tud bejutni egy zárt, általa nyithatatlan szobába :)

2017. szept. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megoldható ha sűrű rácsos a tárolójuk vagy terráriumban vannak stabil tetővel.Szóval ha odarakod a macskát közvetlen melléjük akkor sem tud bejutni .És mellette még nem is engeded be a macskát a szobába az külön jó,nem idegesítik egymást .

Az ajtócsukogatással egy gond van hogy egyszer kell csak elfelejteni vagy egy rokonnak nem tudván mi a szitu nyitva hagyni és élelmes macska rácson benyúlva is kihorgássza őket.

Vannak videók ahol szépen összeszoknak azt látni,kérdés hogy adott macska fogott e már előtte állatokat és rákapott e a dologra,mert akkor szinte lehetetlen lenevelni.

2017. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én hörit tartottam cicák mellett. Terráriumban volt, a biztonság kedvéért azért egy cserepes virágot tettem a terrárium tetejére nehezéknek. Szerették egymást nézegetni, semmi probléma nem volt. A tetejét mindig csukni kell, meg ha kézbe veszed az aprójószágot/takarítasz, a cicákat külön szobába kell csukni.

Szóval ha terrába tartod az egereket, akkor nem kell ennyire elszeparálni őket.

2017. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
Élőben nézheted majd Tom és Jerryt. Bár kicsit durvább lesz.
2017. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi az ertelmes valaszokat:) meg a kevesbe ertelmeset is :D oda fogok figyelni, nem lesz para
2017. szept. 18. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!