Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az gáz hogyha barna házi...

Az gáz hogyha barna házi egereket tartok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez miért lenne gáz? Nem gáz. Nem értem a kérdést....
2009. dec. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hát mer hogy más irtja én meg akváriumban tartom és etetem...
2009. dec. 8. 20:48
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi gond, hát más meg patkányt tart. Vagy milyen egered van, te fogtad, arra gondolsz? Hát végül is semmi különbség nincs köztük meg a kereskedésben kapható egerek között, csak annyi, hogy azok direkt arra lettek kitenyésztve, hogy hobbiállatként tartsák stb., meg a színük is változatos, de attól még ugyanolyan egerek a házi egerek is, úgyhogy nekem nincs ezzel bajom.
2009. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
öö...hát végülis apukám fogta...és eddig amiket fogott azokat nem engedte megtartani hanem odakellett adni a macskának...de most ugye itt volt a mikulás és ezért megtarthattam és beletehettem akváriumba
2009. dec. 9. 08:00
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

há tén egeret nm tartanák,a hörcsög aribb lnne

sztem gáz már bocs

2009. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök jó dolog. :) Nem sokan mentik meg a kis háziegereket a macskák elől. :) Látszik, hogy szereted az állatokat és biztos vagyok benne, hogy jó gazdájuk vagy. :)
2009. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egér is aranyos állat ,szerintem nem sokba különbözik egy hörcsögtől ,talán mozgékonyabb.

Hogyha magyarországon nem élnének egerek akkor szerintem sokan tartanák mint pl. a tengerimalacot és nem is "irtoznának" tőle anyian.

Ha tengerimalacok futkoznának egerek helyett akkor azokat írtanánk ,és azt lenne "gáz" tartani.

2009. dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%

szerintem nem :)

olyan arik :D

2009. dec. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz, és nagyon arik :D
2009. dec. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Inkább legyél büszke h. megmentetted! ;)
2009. dec. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!