Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egy csincsillát milyen időközö...

Egy csincsillát milyen időközönként kell etetni? Frissen levágot füvet kaphat, vagy csak szárazat?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Én legalább 6szor szoktam...reggel zöldség v.gyümölcs+táp+friss fű, délkörül is fü vagy széna,dél után kicsivel alma+fű, 5óra körül megint fű,este ugyan az mint reggel.Ja és állandóan van bent víz.
2010. máj. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 skicuka válasza:
Dehogy kell 6-szor etetni!Nekünk már lassan 4 éve(2 + most 2 bébi) van csinijeink(és nagyon szeretjük őket),de én naponta 1x adok nekik enni....!Nem kell halálra zabáltatni szegényt...!Amúgy a száraz füvet szeretik(csincsilla boltba kapható,direkt nekik)!Üdv,Viki
2010. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
semmiképpen ne adjál neki friss füvet mert felpuffasztja és bele hal!!!!!!!! Füvet adhatsz, de csak úgy ha egy napot kint van a napon leszedve!!!! Ezt tapasztalatból tudom sajnos!!! :(
2012. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!