Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Család utcai rendelőről mi a...

Család utcai rendelőről mi a véleményetek? Nyuszit vinnék oltatni

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb
2017. okt. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak Varga József, vagy az egész csapat? :)
2017. okt. 1. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha csak oltatni viszed, nem lesz baj. (Amúgy nem vagyok valami nagy véleménnyel róla, mert bár jól felszereltek, és tényleg tudnak, az én macskám mégis félrediagnosztizálták, mert nem figyeltek oda rá, pedig rendszeresen visszarendelték, amiért persze mindig fizetni kellett. Túl gyorsan pörgetik ki a betegeket. És ha hangot adsz annak, hogy valami nem tetszik, akkor elég arrogánsak tudnak lenni.)
2017. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na, elmentünk :)

Másfél órát kellett várakoznunk, közben egy másik nyuszis gazdival beszélgettünk. A doktornő (csak Timi) amint kiszúrta a focicsapatos felsőm, azonnal megkédezte, mit csinálok :) utána, mikor megtudta, hogy a nyuszim a külföldi kedvenc csapatomról van elnevezve, nagyon jól szórakozott :D közben mesélt az ott lévő állatokról, akiket az elpusztult egerek helyett szereztek. Megkérdezte, hogy etetjük, adott egy csomag magkeveréket, amiből napi maximum egy mokkáskanálnyit adhatok. Zab-árpa-búza és még valami van benne. A zöldségekről-gyümölcsökről annyit mondott, hogy naponta maximum egy Erős Pista tetőnyit kaphat. Közben Józsi is bemutatkozott. A névjegykártyát a nyuszi orra alá dugta, aztán egy nyulak táplálásáról szóló papír mellé tette. Nem volt még kiskönyvünk sem, ezért írt egyet. Megnézte a körmeit, fogait (a szájába kapott valami fehér kenőcsöt), füleit, a szőrét. Három hete volt egy sebe, amit nem náluk kezeltettünk, és ott az okát sem mondták meg. Ezt is megnézte, na meg kitakarította a fülét, mert a cucc, ami a sebet okozta, itt is jelen volt. Felírt rá valami cseppentőt. Beadta az oltást, aztán kérdezhettünk, és ő is kérdezett párat :) . Nagyjából fél óra alatt végeztünk. Két hét múlva kell kontrollra mennünk.


Ezekért 10000 forintot fizettünk, de maga az oltás került 6-7000 forintba, a cseppentő pedig 3000-be. Ezen felül irtó kedvesek voltak, ráadásul a nyuszikát is szeretgette Timi :)


Valahol olyat hallottam, hogy itt a lehúzás megy. Hááát. A másik rendelőben a seb megnézése, egy kenőcs, és egy fájdalomcsillapító 5000 forint volt, szóval... A kontrollon 2 ml krém 1100 volt. Na ez lehúzás, de a doki el is ásta magát, mikor benyögött egy olyat, hogy „,ohh, fizetni jött? Az mindig jó.


Nekem nagyon kellemes csalódás volt, mostantól csak ide fogunk járni, hiába van messze

2017. okt. 1. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!