Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért ilyen nehéz elengedni őket?

Miért ilyen nehéz elengedni őket?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy a dzsungim haldoklik.

Nagyon megvisel és fáj.Titeket is megszokott viselni?

Mit tegyek,h ne fájjon ennyire???:'(


2010. máj. 28. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ha sikerülne kitalálni mi a gyász fájdalmának ellenszere,

és mi az amitől nem érzed a szeretett állat vagy ember hagyta űrt, egyhamar milliomos lennél.


Ez az élet rendje. Ami elkezdődik, véget is kell érnie.


Mi lett volna ha te halsz meg előbb és ő bánkódik?

Az jobb?


Valakinek mindig fájni fog.


De kell az éj, hogy örüljünk a napfénynek!

2010. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Nekem a két régi tengerimalackám bénulásban halt meg.Egyik dec.20-án másik gondolom elkapta és ő dec.30.án.Én is hetekig sírtam utánuk,de anyu vett kettő másikat,ez valamennyire segített,és észrevettem hogy a tulajdonságaik mennyire megegyeznek,mintha ők lennének.Nekem ez segített.
2010. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én most ugyanebben a helyzetben vagyok. A hörim tele lett nagy daganatokkal, amiket sebesre vakart, rágott, már tele van a kis teste, nagyon csúnyán néz ki, minden nap egyre nagyobbak, és már a füle töve is sebes kezd lenni, de szerintem ott is daganat fog nőni. Persze voltam vele állatorvosnál, aki nem tud rajta segíteni, azt mondta, ha nagyon rosszul lesz már, akkor altattassam el. Szegényke, még eszik rendesen, és még a mozgásában sem gátolja őt a sok daganat (mert a lábain van két nagyon nagy), de ma láttam meg a füle tövén is egy újat, szóval nagyon elvagyok keseredve. Még nem látom, hogy szenvedne, és tudom, hogy leghumánusabb lenne elaltattatni, de amíg eszik és futkos, képtelen vagyok rá, pedig már nagyon csúnyák a sebek az egész kis testén, amit magának kapargászott el. Hetek óta ezen rágódom, hogy el kellene vinni szegényt elaltattatni, de képtelen vagyok rá, állandóan a sírás jön rám, amikor rá gondolok, vagy szegényre ránézek, pedig már 25 éves is elmúltam. Annyira sajnálom szegénykét, hogy nem tudok rajta segíteni. És még olyan fiatal, egy éves aranyhörcsög.
2010. máj. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Sajnos tegnap az enyém elpusztult.

Nagyon megsirattam,ma vettem másikat,de nem pótolja.

Kicsit könnyebben viselem igy,hogy itt egy másik,de rettenetesen fáj.

Utolsó:Kívánom,hogy javuljon az állapota a höridnek!!!

2010. máj. 29. 13:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Nagyon sajnálom a höridet! Részvétem. Sajnos az enyém is meghalt ma. Tegnap este hoztam meg a nehéz döntést, hogy ma elaltattatom. Mert este, megláttam, hogy az egyik sebe gennyezik, és összesen 10 db daganatot számoltam meg a picike testén, amiből három iszonyatosan nagy volt, és sebes. Az orvos is azt mondta, hogy ezután kezdett volna el szenvedni, és nem tettem rosszul, hogy végül nem hagytam, hogy idáig jusson szegényke. A szívem szakadt meg, mikor végignéztem, ahogy elaltatják. Szörnyű volt. Én most nem veszek másikat, majd talán idővel. De neked sok örömet kívánok az új höridhez!
2010. máj. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Részvétem a te hörid miatt is!

Én is már már azon gondolkodtam,hogy szólok az állatorvosnak,de végül magától elaludt.Felkelni se nagyon tudott már.:(

2010. máj. 30. 14:31
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem több volt már, robo is és má is, dzsungi is, de nem viselt meg. Sok állatunk van és hozzászoktam kicsi koromtól h ez az élet rendje. egyedül a kutyáink elvesztése volt nehéz.
2010. máj. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom a hörietiket... Az enyém is hétvégén pusztult el, rádásul egyedül voltam itthon hát majd megkattantam...

Elaltattatni egy állatot még nehezebb... A kiskzutyámat lassan fél éve altattuk el, vele nőttem fel, annál nagyobb fájdalmat még nem éltem át (igen tudom, még minden családtagom él hálistennek) Szegény orvost majdnem felképeltem mikor bejött az injekcioval pedig nem ő tehet róla. Sajnos ez a rossz, főleg a kisemlősökben...kevés időt tölthetnek velünk de nagyon megtudjuk szeretni őket. Egész kiskoromtól még a legkisebb halacskámért is órákat sírtam, de a kutyusom már nem bírtam nézni hogy szenved. Néha jobb nekik...

2010. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsi madaram nagyon öreg volt már 12 éves, de még előző nap is énekelt. Aztán éjjel halk csiii hang, reggelre halott volt a kis rizspinty. Nagyon megsirattam.
2010. máj. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én tengerimalacokat tartok. Engem minden egyes állatka elvesztése nagyon megviselt, a mai napig hiányoznak. Mivel mindegyokük külön kis egyéniség, nem érzem úgy, hogy egyik pótolná a másikat.
2010. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!