Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Beteg a hörim? Van rajta 2...

Beteg a hörim? Van rajta 2 seb és tök fura, ez betegség? Képek mellékelve

Figyelt kérdés

Van 1 aranyhörcsögöm,9hónapos. mikor megkaptam akkor is rajta volt az a 2 folt, ami háta 2 oldalán van 2 seb szerű dolog, ahol alig nő a szőr, és a szőr mi onnan nő csomós, mintha vizes lenne és össze van ragadva mintha valami váladék ömlene onnan. Van is ott valami seb szerű dolog, de nem piros hanem ilyen sötét fekete szerű... Van kép róla:


[link]


[link]


[link]


[link]


köszönöm a válaszokat előre is!!!!


2010. máj. 28. 19:25
 1/9 A kérdező kommentje:
A képek szar minőségűek, de egyre jobban szerintem csomósabb a szőre ott, és kerestem szőr szálakat a ketrecében mikor takarítottam de nem volt. a ketrece amúgy 30x31x50 van benne kerék meg itató meg kaja meg kisház is, de így kaptam hogy rajta volt a két kis seb, nemtom mi a baja, lehet valami daganat van a bőrén? omg segítsetek :S
2010. máj. 28. 19:29
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, vidd el állatorvoshoz.

De nagyon édes, simogasd meg a nevemben is :)

2010. máj. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ezt megharapta valami vagy valaki
2010. máj. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"Megharapta valami" :D Istenem,minek tartasz úgy állatot, hogy nem tudsz róla semmit! Az a 2 "seb" a mirigye,amit megrágcsál,megnyalogat,azzal tisztítja a bundáját.Hogy értsd, "szappan" :) Ronda barna is lehet mikor épp elötte tisztogatta magát láthatod hogy olyan,mintha körülötte vizes lenne. Szóval, nincs baja a höridnek, tök egészséges :)
2010. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hugyan vóna egéséges?

el kő vinni pároztatni mert televannak a heréji

azok csucsosodnak kifele

2010. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mekkora paraszt vagy :D Amúgy tényleg semmi baja, nyugodj meg :)
2010. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezt megharapta valami vagy VALAKI


ÁÁ XDXDXD Biztos a gazdája rágcsálja nem? xDD


Aok mirigyek, és tele vannak

2010. máj. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Semmi baja, az én hörimen is ugyanilyenek vannak, sőt, az enyém is ilyen színű :) Én úgy tudom, hogy hím hörcsögöknél van ez a két fekete valami az oldalukon, és azok az illatmirigyei, amivel jelöl.

2010. máj. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!