Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mitől ragadhatott össze a...

Mitől ragadhatott össze a hörcsögöm szeme?

Figyelt kérdés
Ma mentem almot cserélni neki és láttam,hogy nem nyitja ki a bal szemét.Rögtön bekamilláztam és néha-néha még mindig becsukva hagyja,ugyhogy holnap elviszem orvoshoz.Radiátor mellett van és nincs neki huzat,ugyhogy nem tudom mitől lehetett ez neki,de nagyon féltem,remélem nem fog meghalni meg nem lesz komoly baja😢Járt mar igy a hörcsögötök?Mit csináltatok vele?Meggyógyúlt?
2017. okt. 13. 16:21
 1/4 A kérdező kommentje:
És kattogott is a kezemben.
2017. okt. 13. 16:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet. Megkarcolhatta, genetikai okai lehetnek, valami más jele stb. stb.


Mihamarabb vidd orvoshoz!

2017. okt. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Holnap , ha belehalok is elviszem orvoshoz..de lehagytam hogy csipas neki és megint becsukva van neki
2017. okt. 13. 17:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A kamilla hosszú távon szárít, szóval azt ne használd többször. A forgácsot pedig csereld le papíralomra, az nem allergizál a poros forgáccsal szemben.
2017. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!