Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög vagy a süni a...

A hörcsög vagy a süni a büdösebb? És melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hörcsögöt vagy egy sünit. A barátaimnak van mind a kettő mondjuk ők a hörcsögöt papair alatt tartják forgács helyett ( állítólag az jobb.) A süninek nagyon büdös a kakija vagyis mikor a barátoméknál voltam akkor megtapasztaltam. Melyikel kell többet foglalkozni? Melyik a jobb és miért? Melyikel lehet többet játszani?

2017. okt. 26. 21:48
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Tudom már apum rábeszéltem és anyum is kezd bele egyezni akkor majd terráriumoz vásárolok. És állat kereskedésből jó venni?
2017. okt. 28. 13:56
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem, nem jó. Tenyésztőtől vegyél. Akkor is, ha az ország másik felén van. És előtte érdeklődj, milyen felszerelésekre van szüksége, mekkora méretben, stb. Az állat legyen az utolsó, amit veszel. Hörcsögről ezt kell tudni: [link]
2017. okt. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi elolvastam sokat segített. És úgy nem jó hogy barátom tenyészti az édesapjával együtt aki állatorvos és ha tőlük veszem az jó? Normális korülmények között vannak stb. Vagy valahol debrecen közelében van tenyésztő?
2017. okt. 28. 16:32
 14/21 anonim ***** válasza:
Amit ők csinálnak, az valószínűleg szaporítás, vagyis ugyanaz a hozzá nem értés, mint ami a kereskedésekben folyik. Tőlük se vennék... Mindjárt nézem a tenyésztőket.
2017. okt. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
A link, amit küldtem, tartalmaz egy Vásárlás menüpontot. Azt is olvasd végig. És ott meg is találod a Debreceni Moondance tenyészetet. :)
2017. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget. :) mostmár megvan hogy honann vegyem. De az nem hogy hogyan vegyem rá a szüleimet. Ebbe tudnátok segíteni? Azt mondják hogy büdösek. Mondtam nekik h takarítabám es h a papír nem annyira büdös mint a forgács. Kezdik elhinni csak az egyik barátom szülei mondták nekik h nekik nagyon büdösek. (Azért mert ha havonta 1x takarítják az sok) a többi barátomnak érdekes nem büdös. Valami segítség?
2017. okt. 28. 17:47
 17/21 anonim ***** válasza:

na azért egy hörcsög nem termel annyit sztem mint pl egy nyúl. Másfelől meg havi 1 takarítás? wow. Az sztem elég kevés.


Nyilván ha viszonylag gyakran (Látod mennyire termelte tele a helyét vagy épp érzed) takarítod, akk nem hinném, hogy egy ilyen pici állatnak akkora szaga lenne O.o

2017. okt. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A hörcsögöt havonta egyszer bőven elég takarítani. A pisisarkot kell naponta, az egész helyet havonta. És így sem büdös. Már ha megfelelő méretű a helye.
2017. okt. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én heti 1x takarítanám azt úgy értettem h a barátaim ha havonta 1x kitakarítják akkor az nekik sok. És valami segítség hogy hogyan vegyem rá őket? Hogy bizonyitsam be nekik hogy nem büdösek?
2017. okt. 28. 18:54
 20/21 anonim ***** válasza:
Heti egy takarítás az sok. Csak stresszeli a hörit. Hogy hogy vedd rá a szüleidet, azt nem tudom. Azzal kezdd, hogy minimum 20.000 Ft egy normális hely kialakítása normális felszerelésekkel. Facebook-on lépj be a Hörcsög imádók csoportba, ott látni fogod, milyen helyre van szüksége. Talán ha mutatsz onnan képet a szüleidnek, megenyhülnek.
2017. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!